Your Cart
200 TL Üzeri Ücretsiz KargoTüm Ürünler Worldcard ve Bonus İle 6 Taksit!Worldwide Shipping!
  • 200 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
  • TÜM ÜRÜNLER WORLDCARD VE BONUS İLE 6 TAKSİT!
  • WORLDWIDE SHIPPING!
  • GARANTİLİ ALTIN VE PIRLANTA ÜRÜNLER
  • 15:00'A KADAR AYNI GÜN SİGORTALI KARGO

14 Ayar Reşat Beşli Klasik Çerçeve

14 Ayar Reşat Beşli Klasik Çerçeve
-17 %
14 Ayar Reşat Beşli Klasik Çerçeve
2.579,05TL
3.094,86TL
Vergiler Hariç: 2.579,05TL
Sepete Ekle

kullanım Alanları

14 Ayar Altın, Reşat Beşli (Beşibiryerde) klasik çerçeve kolye modelidir.

Ürün Özellikleri

14 Ayar olan Reşat Beşli çerçevemizde açık sarı altın rengi yerine klasik bir görünüm kazandırmak için koyu sarı renk altın kullanılmıştır. Ürünü daha asil ve ağır göstermektedir. Dileğiniz taktirde içerisine konulacak altını temin edebilir ve montajını yapabiliriz. İster yatırım, ister takı olarak kullanabilirsiniz. Reşat Beşli altından söz edecek olursak;14 Ayar altın, Reşat beşli kültürümüz 1909 yıllarına dayanmaktadır.Altının ön yüzünde,kenarında defne yaprağından çelenk ve alt birleşme yerinde iki tane çapraz meş’ale bulunmaktadır.Altının orta kısmında Osmanlı Tuğrası ve Sultan V. Mehmet Reşad’ın Arapça harflerle imzası bulunmaktadır. Ayrıca, tuğranın alt kısmında kaçıncı yıldönümünde( cülusu) basıldığını ve lira altın olduğunu gösteren arapça sayılar bulunuyor.Arka yüzünde de yine Arap harflerle Osmanlıca İstanbul Darphanesi’nde basıldığını belirten yazı bulunuyor. Kulpsuz olarak tedavüle çıkmış olup daha sonra kullanım amacına göre kulp takılır. Kulp sarı madenden yapılır. Özel isteğe göre altın kulp da takılabilir. 

 Paketleme ve Kargolama

 Koronavirüs (COVİD-19) önlemleri alınarak yapılmaktadır. Paketleme özenle yapılır. Orijinal kutu ve poşetlerimiz, koruyucu muhafaza ile kaplanır ve hijyenik olarak paketlenir. WHO (World Health Organization ) klavuzu doğrultusunda; maskeler, eldivenler, dezenfektanlar ve steril ekipmanlar kullanarak paketleme gerçekleştirilmektedir . Ambalaj ve kutular dezenfeksiyon losyonlarıyla silinmektedir. Sizlerin sağlığınızı önemsemekteyiz. Paketleme seçeneklerimiz arasında özel hediye paketi de bulunmaktadır. Dilerseniz hediye paketine not ekleyebiliriz. İsteğiniz doğrultusunda lütfen tarafımızı bilgilendiriniz. Gönderimlerimiz sigortalı kargo ile yapılarak, kargodaki herhangi bir kayıp sonucunda oluşacak mağduriyetiniz tarafımızca karşılanacaktır. 200tl Üzerinde olan tüm siparişleriniz ücretsiz olarak kargolanmaktadır.

Yurt dışı Siparişleri

Yurt dışı teslimatlı siparişleriniz, Avrupa'ya 1-5 gün içerisinde, diğer ülkelere ise 3-5 iş günü içerisinde kargolanır. Önemli: Her ülkenin kendine ait gümrük politikası bulunduğundan dolayı, herhangi bir gümrük masrafı, adres yetersizliği ya da farklı sebeplerden doğan bir ücret söz konusu olduğunda, ödeme siparişi veren kişi ya da siparişin alıcısı tarafından yapılmalıdır.

Ödeme Seçenekleri

Altın, pırlanta, saat ve mücevher alışverişlerinizi tüm kredi kartları ile tek çekim olarak yapabilirsiniz. World, Bonus ve Vakıfbank Amblemli kartlarla 8 taksit imkanı ile taksitli alışveriş keyfini çıkartabilirsiniz.                  Worldcard ve Bonus ile 6 taksit!

Üye olmadan satın alma seçeneği.

Pırlanta ve Altın Ürünlerde Garanti Kapsamı