Your Cart
200 TL Üzeri Ücretsiz KargoTüm Ürünler Bonus İle 3 Taksit!Worldwide Shipping!
  • 200 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
  • TÜM ÜRÜNLER WORLDCARD VE BONUS İLE 3 TAKSİT!
  • WORLDWIDE SHIPPING!
  • GARANTİLİ ALTIN VE PIRLANTA ÜRÜNLER
  • 15:00'A KADAR AYNI GÜN SİGORTALI KARGO

22 Ayar Adana Burma Bilezik Modeli

22 Ayar Adana Burma Bilezik Modeli
22 Ayar Adana Burma Bilezik Modeli
51.038,64TL
Vergiler Hariç: 51.038,64TL
Sepete Ekle

kullanım Alanları

22 Ayar Adana burması bilezik modelidir.

Ürün Özellikleri

Süs ve yatırımda tercih edilen bilezik takılar arasında en popüleri , Adana Burmasıdır. Altın üzerinde yatırım düşünen bir ailenin, hem süs takısı olarak, hem de tasarruf amaçlı sahip olabileceği bir üründür. 22 ayar altından yapılan bilezik, 10 gramdan 80 grama kadar istenen ağırlıkta üretilebilir. 22 ayar Adana Burma, düşük fire ve işçilik nedeniyle süs eşyası olmasının yanı sıra , yatırım aracı olarak da tercih edilen takı olmayı başarmıştır. Sahip olduğu işçiliğin piyasadaki diğer takılara göre en alt seviyede olması, ihtiyaç halinde tekrar satıldığında daha az bir işçilik kaybına sahip olması nedeniyle en fazla tercih edilen bir ürünümüzdür.22 Ayar Adana burması, 24 ayar altın külçelerinin bakır katılarak 900 - bin dereceye kadar ısıtılıp eritilerek 22 ayar haline getirilmesiyle Adana burması elde ediliyor. İster süs, ister yatırım aracı olarak tercih edebilirsiniz.

Paketleme ve Kargolama

Koronavirüs (COVİD-19) önlemleri alınarak yapılmaktadır.Paketleme özenle yapılır. Orijinal kutu ve poşetlerimiz, koruyucu muhafaza ile kaplanır ve hijyenik olarak paketlenir. WHO (World Health Organization ) klavuzu doğrultusunda; maskeler, eldivenler, dezenfektanlar ve steril ekipmanlar kullanarak paketleme gerçekleştirilmektedir . Ambalaj ve kutular dezenfeksiyon losyonlarıyla silinmektedir. Sizlerin sağlığınızı önemsemekteyiz. Paketleme seçeneklerimiz arasında özel hediye paketi de bulunmaktadır. Dilerseniz hediye paketine not ekleyebiliriz. İsteğiniz doğrultusunda lütfen tarafımızı bilgilendiriniz. Gönderimlerimiz sigortalı kargo ile yapılarak, kargodaki herhangi bir kayıp sonucunda oluşacak mağduriyetiniz tarafımızca karşılanacaktır. 200tl Üzerinde olan tüm siparişleriniz ücretsiz olarak kargolanmaktadır.

Yurt dışı Siparişleri

Yurt dışı teslimatlı siparişleriniz, Avrupa'ya 1-5 gün içerisinde, diğer ülkelere ise 3-5 iş günü içerisinde kargolanır. Önemli: Her ülkenin kendine ait gümrük politikası bulunduğundan dolayı, herhangi bir gümrük masrafı, adres yetersizliği ya da farklı sebeplerden doğan bir ücret söz konusu olduğunda, ödeme siparişi veren kişi ya da siparişin alıcısı tarafından yapılmalıdır.

Ödeme Seçenekleri

Altın, pırlanta, saat ve mücevher alışverişlerinizi tüm kredi kartları ile tek çekim olarak yapabilirsiniz. World, Bonus ve Vakıfbank Amblemli kartlarla 8 taksit imkanı ile taksitli alışveriş keyfini çıkartabilirsiniz.         Bonus ile 3 taksit!

Üye olmadan satın alma seçeneği.

Pırlanta ve Altın Ürünlerde Garanti Kapsamı