Your Cart
200 TL Üzeri Ücretsiz KargoTüm Ürünler Worldcard ve Bonus İle 8 Taksit!Worldwide Shipping!
  • 200 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
  • TÜM ÜRÜNLER WORLDCARD VE BONUS İLE 8 TAKSİT!
  • WORLDWIDE SHIPPING!
  • GARANTİLİ ALTIN VE PIRLANTA ÜRÜNLER
  • 15:00'A KADAR AYNI GÜN SİGORTALI KARGO

Dal Kuyumculuk Blog RSS

31 Eki 2021’de Mücevher Trendleri Nasıl Olacak?
0
2021’de Mücevher Trendleri Nasıl Olacak?İster gösterişli bir kolye, ister cesur bir çift küpe veya ışıltılı çiviler olsun, takılar her zamankinden daha alakalı hissettiren bir kategori. Harika bir par..
31 Eki 700 Yıllık Pırlanta Hikayesi
0 1
700 Yıllık Pırlanta HikayesiPırlanta, karbondan meydana gelen nadir, doğal olarak oluşan bir mineraldir. Bir pırlantadaki her karbon atomu diğer dört karbon atomuyla çevrilidir ve bunlara güçlü kovale..
20 Eki Tektaş Pırlantaları ile Dikkat Çeken Ünlüler
0 14
Tektaş Pırlantaları ile Dikkat Çeken ÜnlülerTektaş pırlantalar; evlilik tekliflerinin ve özel günlerin vazgeçilmez seçeneklerinden bir tanesi olurken kadınların bu yüzüklere sahip olmayı gece gündüz h..
20 Eki Pırlantaları ile Göz Kamaştıran Ünlüler
0 8
Pırlantaları ile Göz Kamaştıran ÜnlülerPırlantalar; ünlüler için göz kamaştıran seçeneklerden bir tanesi olurken günlük yaşamın şıklığını yansıtmak için de enfes seçenekler arasında yer alıyor. Siz de..
20 Eki Korona Sonrası Altın Fiyatları Ne Olur?
0 17
Korona Sonrası Altın Fiyatları Nasıl Olacak?Korona virüsün her geçen gün yayılması ile birlikte ciddi bir şekilde etkilenen piyasalar hala kendine gelmiş değil. Özellikle altın yatırımcılarının çeşitl..
20 Eki Kolye Seçimin de Dikkat Edilmesi Gerekenler
0 10
Kolye Seçimin de Dikkat Edilmesi GerekenlerKolyeler, kadınların son derece yoğun bir şekilde tercih ettiği ve aksesuarları arasına soktuğu ürünler arasında yer almaktadır. Bu nokta da kadınlar kendi i..
20 Eki Kate Middleton'ın Mücevherleri
0 59
Kate Middleton'ın MücevherleriKate Middleton'ın mücevherleri, mücevher tutkunlarının en çok merak ettiği ve araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Bu nedenle Dal Kuyumculuk olarak sizler için Ka..
20 Eki En Pahalı 10 Mücevher Markası
0 20
En Pahalı 10 Mücevher MarkasıMücevher, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de oldukça önemli aksesuarlardan bir tanesi olmayı başarır. Bu nedenle hediye alırken veya sevdiğiniz için bir takı beğe..
20 Eki Dünyanın En Etkili Mücevher Tasarımcıları
0 12
Dünyanın En Etkili Mücevher TasarımcılarıMücevher dendiğinde kadınların aklına birbirinden şık tasarımlar geliyor olsa da bu tasarımların ortaya çıkarılmasında çok yoğun bir emek vardır. Pırlantaların..
20 Eki Dünyadaki En Büyük 10 Elmas
0 10
Dünyadaki En Büyük 10 ElmasElmas, dünyanın en değerli taşları arasında yer alan ve ufacık bir parçası için tomar tomar para harcanan bir madendir. Aksesuarların tamamlayıcı öğesi olarak da değerlendir..
20 Eki COVID-19 Vaka Artışının Altın Fiyatlarına Etkisi
0 10
COVID-19 Vaka Artışının Altın Fiyatlarına EtkisiCOVID-19, 2019 yılının sonlarında kendini hissettirmeye başlayan ve neredeyse 1 yıldır bütün dünyayı etkisi altına alan bir pandemi olmuştur. Pandeminin..
20 Eki Altın Türleri Nelerdir?
0 10
Altın Türleri Nelerdir?Altın bilindiği üzere pek çok alanda yoğun bir şekilde tercih edilen bir madendir. Pek çok kişi açısından büyük bir öneme sahip olan altın türleri ile ilgili sizlere detaylı bir..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 77 (7 Sayfa)