2021 Alyans Yüzük Trendleri

Yüzük trendleri her yıl değişiyor. Takı her zaman bir kadının kalbini kazanmanın en kısa yolu olmuştur. Bu durumda, işte 2021 yılının en iyi nişan yüzüğü için rehberiniz. Sadece en yeni nişan yüzüğü trendleri! Bu güzel el yapımı sanat eserlerinin her bir modeli kadınların kalbini kazanmanıza ve evet demesini sağlayacaktır.

Tamtur Alyanslar

Aynı parmakta farklı tasarımlara sahip birden fazla yüzük takmak şu anda en büyük mücevher trendi. Bu şık görünümü gelin yüzüklerinize uygulayamamanız için hiçbir sebep yok. Alyans ve yüzük modellerimiz özgün tasarımları ve kendine özgü ışıltıları sayesinde oldukça trend. Bir sonsuzluk çemberi, büyük bir merkez taşı yerine yüzük boyunca genellikle küçük elmaslara sahiptir.

Ayrıca sonsuzluk yüzüklerinin sonsuz aşkı sembolize ederek onları anlamlı bir hediye haline getirebileceğinizi unutmayın. En iyi sonsuzluk gruplarından oluşan koleksiyonumuza bir göz atın ve güzelliklerinizi kendiniz görün!

Armut Şekilli Pırlanta Yüzükler

Armut şeklindeki değerli taşlar, yüzüklerin hem kadınsı sofistike hem de sofistike görünmesini sağlar. 2021’ de en iyi mücevher trendleri arasında olmaları şaşırtıcı değil. Armut kesim pırlantalar, stilin ve zarafetin görüntüsüdür. Zarif kıvrımları ister tek taş ister halo ayarı olsun, taşın daha da parlamasını sağlar.

Bu göz kamaştırıcı taşlar kendi adına konuşuyor. Armut kesim değerli taş bir gözyaşı hatırlatıyor. Bu eşsiz elmas şeklinin sevinç gözyaşlarını temsil ettiğini ve parmaklarınızın daha uzun ve ince görünmesini sağladığı bilinmektedir. Ruh halinize bağlı olarak elmas yukarı ya da aşağı bakacak şekilde armut biçimli bir elmas yüzük takabilirsiniz. Güzel armut biçimli pırlanta yüzük, sarı altın bant modellerimizden birine sahip olmak için https://dalkuyumculuk.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Eşsiz Nişan Yüzükleri

Kendinizi benzersiz hissetmeyi seviyorsanız ve gerçekten türünün tek örneği olan bir yüzük arıyorsanız, benzersiz bir tarz yüzüğe ihtiyacınız var. Alternatif gelin tasarımları çağdaş ve eğlencelidir. Gelinin kendine özgü tarzının bir yansımasıdır.

Geleneksel bir orta pırlanta ile geleneksel bir nişan yüzüğü satın almaya gerek yoktur. Hala bol miktarda ışıltıya sahip farklı alternatif moda trendlerini takip etmenin, birkaç favori stili bir araya getirmenin birçok yolu var. Size uyan bir yüzük bulmak için kişisel ve şık bir görünüm için geleneksel olamayan tasarımlarımıza göz atın.

Zamansız Basit Yüzükler

Sadelik ve zarafet: Klasik bir elmas yüzük zamansızdır. Yıl önemli değil – tek merkezi pırlanta yüzükler, nişan yüzükleri için her zaman en popüler stil olmuştur. Elmas yüzük asla eskimeyen, yaşlanmayan bir klasiktir.

Düz bir metal kordon ve ortadaki elmas – dikkat dağınıklığı yok, taşın saf güzelliği. Bu muhteşem yüzüklere ve onların en önemli taşına bir göz atın. Böylesine basit bir ayar, pırlantanın tüm çarpıcı güzelliği ile parlak bir şekilde parlamasını sağlar. Merkez pırlanta pırıl pırıl parıldar ve bu tür yüzüğü sevginizin ve bağlılığınızın mükemmel bir işareti haline getirir.

Çarpıcı Modern Gelin Setleri

2021 nişan yüzükleri trendleri, çarpıcı modern setleri olmadan imkânsız olacak. Farklı şekillerde, altın tonlarında ve benzersiz merkez taşlarında üretilirler. Bu tarz gelin setleri özellikle çeşitlilik isteyen kızlar içindir. Şık, benzersiz ve modern gelinler için gerçek bir sanat eserleridir.

Romantik Gül Altın Nişan Yüzükleri

Altın bir kez daha modaya döndü. Sıcak, narin rengi ona duygularınızı anlatacak ve ‘evet’ demesini sağlayacaktır. Yeni bir aile geleneği başlatmak için harika bir nişan yüzüğü. Altın nişan yüzükleri aynı anda hem modern hem de vintage.

Bu yüzükler altın ve bakır alaşımından gelir ve köklerini en eski mücevher ustalarından alır. Eski trendin en güçlülerinden biri olarak 2021’ de geri dönüyor. Altın her geçen yıl güçlenerek bir kez daha popüler hale geliyor.  Altın nişan yüzüğünün tarzı ve güzelliği kıyaslanamaz. Hassas açılı elmaslar ve muhteşem altın yüzük kadınların kalbini fethetmeye geliyor.

Tamtur Elmas Nişan Yüzükleri

Işıltıyı en üst düzeye çıkarmak için bu tarz nişan yüzüklerini tercih edebilirsiniz. Bu son trend yüzüğün tün bant boyunca çok küçük elmaslar ile kaplandığı anlamına geliyor. Böylesine karmaşık bir ayar, kordona sağlam bir elmas yüzey görünümü verir. Bu halkalar, bandın her tarafında (tam serme olarak adlandırılır) veya sadece üst tarafta (yarım serme) serme ayarlarına sahiptir. Elmaslar genellikle çok küçüktür ki, büyük bir orta taşlı tek parlak bir yüzey gibi görünürler. Gerçekten görkemli güzellikleri, parlamaktan korkmayan bir gelin için mükemmeldir.