2021 Tektaş Pırlanta Modelleri ve Trendler

Elmaslar, bu dünyada bulunabilecek en değerli taşlar olarak kayıtlara geçtiği için yüzyıllardır elde edilen elmas madenine ait belirli formlarda işlenmiş taşlardır. Pırlanta, doğadan gelen, eski taş modelleri arasında bilinen ve evlilik dönemlerinde ön plana çıkan değerli taşların yanı sıra kıymetli taş modelleri arasında yer almaktadır.

Tektaşların yanı sıra baget pırlantalar da bulunmaktadır. Bu ürünlerde tektaş yüzükler, pırlanta seçimi kadar önemli olduğundan baget yüzük seçiminde özen gösterilmelidir. Baget pırlanta yüzük modelleri fiziksel farklılıklar arayanlar ve daha özel bir seçim yapmak isteyenlerin taşı olarak tercih edilir. Bu noktada baget ürünlerinde daha spesifik olarak elmas kesimi yapılır ve hem büyük ölçekli hem de dikdörtgen formda kesim modelleri bulunur.

En çok tercih edilen pırlanta kesim modellerinden biri olan baget yüzükler zarafet ve zarafete karşılık geldiği için oldukça fazla tercih edilmektedir. Birden fazla baget kesim pırlanta modeli bulunur. Aralarından doğru seçimi yapmak önemlidir.

Gövde Detaylı Tektaş Modeli

2021 yılının trend modelleri içinde evlilik teklifini taçlandıracak birbirinden muhteşem modeller bulunuyor. Sade, zarif ve farklı modeller en yeni trend tektaş yüzüklerin öne çıkan seçenekleri arasında bulunan modellerden biri olan ve farklı bir tasarıma sahip gövde detaylı tektaş yüzükte yeni trend olan şık pırlanta tektaşı tercih edebilirsiniz.

Kalın Gövdeli Tektaş Yüzük Modeli

Tektaş pırlanta yüzük modelleri, genel olarak ince gövdeye sahip ve büyük taşlı olmaktadır. Fakat en moda tektaş yüzükler arasında, kalın gövdeli tasarımların 2021 yılında ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bu modeller gösterişli bir tasarıma sahip olduklarından yanında tamtur veya kalın alyans yüzük kullanmamak doğru bir tercih olacaktır.

Çoklu Tektaş Yüzük

İsmi her ne kadar tektaş olsa da yeni trend tektaş yüzükler arasında birden fazla taşı olan yüzük tasarımları dikkat çekiyor. İki ucunda farklı renk ve kesime sahip taşların kullanıldığı altın gövdeli bu pırlanta yüzükler, evlilik teklifinde kullanılacak zarif ve şık bir tasarım olarak öne çıkmaktadır.

Çift Taşlı Evlilik Yüzüğü

2021 trend tektaş yüzükler arasında olan ve birden fazla taş kullanımı ile dizayn edilen bu yüzükler son yılların yükselişe geçen modelleri arasında yer alır. Farklı boyutta iki pırlantanın orta taş olarak kullanıldığı, gövdesinin altın ve tamtur pırlanta ile süslenmiş olduğu bu model, yine aynı renklerde sade bir alyans ile kullanılabilir.

Üç Taşlı Evlilik Yüzüğü

2021 yılının evlilik teklifi yüzükleri arasında dikkatleri çeken bir diğer model ise üç taşlı modeller yer almaktadır. Aynı ya da farklı kesimlere sahip olan üç pırlantanın taçlandırdığı modeller hem modern hem de göz alıcı bir yüzük arayanlar için uygun.

Etrafı Taşlı Tektaş Yüzük Modeli

En muhteşem yüzüğü arıyorum diyenlerin beğenisini kazanacak bir model. Büyük orta taşlı ve gövdesinde yer alan pırlantalar sayesinde hareketli bir tasarıma sahip olan bu yüzük, orta taşın etrafını süsleyen küçük pırlantalar sayesinde daha da gösterişli hale gelmiş. 2021 yılının trend yüzük modelleri arasında yer alan bu etrafı taşlar ile süslü model abartı seven gelinlerin tercihi olmaya aday olacaktır.

Gövde Detayı Olan Tektaş Yüzük

2021 yılı alyans trendinde olduğu gibi gövde detaya sahip pırlanta tasarımları da dikkatleri çekiyor. Klasik tektaş modelinin, gövdesinde iki taşlı, sembol detayı eklenerek hareket kazanan bu yüzük tarzı sade ve farklı yüzük arayanların ilk tercihi olacaktır.

Renkli Taşlı Evlilik Teklifi Yüzüğü

Büyük ve klasik bir pırlanta yüzük yerine, üzerinde küçük ve renkli taşlar ile süslenen bu modeli tercih ederek farklı bir yüzük tercihi yapabilirsiniz. Eğer sevgiliniz renkli ve farklı tasarımları seviyorsa bu yüzük modeli ile evlilik teklifine bir ‘’ Evet ‘’ kesinlikle gelir.

Sarı Pırlantalı Tektaş Yüzük

2021 yılının trend renkleri olarak açıklanan sarı ve gri renlerini abiyeden tektaşa, dekorasyondan aksesuarlara kadar bütün düğün dekorasyonları arasında görmeye hazır olun. Eğer 2021 yılı trendine uygun bir tektaş yüzük arıyorsanız sarı pırlantalı tektaş yüzükleri tercih edebilirsiniz.

Siyah Gövdeli Tektaş Yüzük

2021 yılı evlilik yüzükleri arasında siyah detaylar dikkat çekiyor. En son trend alyans modelleri arasında yer alan siyah gövde, tektaş yüzüklerde de karşımıza çıkıyor. Sade ve elegant model arıyorsanız, damla kesime sahip pırlantalı, siyah gövdeli tasarıma sahip yüzükleri tercih edebilirsiniz.