2021 Trend Kolye Modelleri

2021 yılının kolye trendlerini merak mı ediyorsunuz? O halde not almaya başlayın. 2021 yılı aşırı erişim yılı olacak. Korkmayın, bunu iyi bir şekilde söylüyoruz. Ve en iyi 2021 mücevher trendleri bunun kanıtıdır. 2020 yılının çoğunda ev ve terlikler içinde kaldıktan ve uzandıktan sonra, çoğumuz yeni yılda sosyal olarak mesafeli olsak ve maskelerimizi takmış olsak bile, yeni yılda şık giyinmeye ve trend takılar takmaya hazırız.

Evinizde dünyanın yeniden başlamasını beklerken satın aldığınız tüm küpeleri ve kolyeleri biliyor musunuz? Şanslısınız çünkü 2020’ nin mücevher trendlerinin çoğu yeni yıla kayıyor. Onları takma şansımız olmadı ve boşa gitmelerine izin vermemiz mümkün değil. 2020’ nin gümüşten üstün altın yılı olacağından emindik, ancak bu 2021 gerçeği olacak gibi görünüyor, çünkü her yerde karşımıza altın zincirler çıkıyor. Bayanlar hazır olun 2021 yılı gümüş ve altın yılı olacak.

Gümüşün ve altının yanı sıra inciler de trend olmaya devam edecek, ancak daha eşsiz su yolu tarzı takılar ve havalı mücevherler en çok tercih edilenler arasında olacak. Mükemmel yuvarlak incilere ve klasik şeritli kolyelere veda edin.

Ağır takıları sevmiyorsanız ve boynunuzda taşıyamıyorsanız. O zaman 2021 baharının zamandan bağımsız mücevher trendlerinden birini tercih etmek isteyebilirsiniz. İnciler, inciler geçen bahardan bu yana yeniden dirildi, ama aldanmayın – bunlar büyükannenizin zarif boncukları ve hatta geçmişin değerli incileri değil. Bu yıl ki trendin sürpriz unsuru, pistlerde görülen katmanlı ve uyumsuz incilerin stilinde yatıyor.

2021 yılı takı trendinin tek küpe olduğunu açıklığa kavuşturalım. Bu bir süredir kullanılmaya başlanan bir trend olmaya başladı. İlkbahar yaz modasında tasarımcıların koleksiyonlarına bakıldığı zaman şaşırtıcı bir farkındalık olduğu görülür. Bilezikler sanki zihnimizin arkasından kaçmışlar gibi her yerde idi. İster üst üste istiflenmiş bilezikler, eşleşen çift bilezikler ya da tek başına takılan bilezikler olsun. Bileziklerin zincir kolyeler ile birlikte geçmişten geri döndüğünü açıkça görebiliriz.

Birkaç sezondur zincirler, gümüş ve geometrik takılar karşımıza sıkça çıkmaktadır. Bilezikler, kolyeler ve küpeleri 2021 yılında çok daha fazla görmemiz mümkün. https://dalkuyumculuk.com adresinde son trend takılar sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Son olarak, güzel boncuklar ince, düz ve nötrden büyük, cesur ve yuvarlak kolyeler her yerde olacak. Doğru millet kol şekerini geri getiriyoruz. Anın mücevher trendlerini yakalayabilir veya gelecek nesillere aktarabilir. Takı zevkiniz ister geleneksel ister moda olsun, 2021’ in ilkbahar/ yaz takı trendleri.

Aylarca balıkçı yakalar ve atkılar ile bağlandıktan sonra, nihayet boynunuzun güneşi tekrar görmesine izin vermenin zamanı geldi. Bu da kolye koleksiyonunuzu yenileme zamanı olduğu anlamına geliyor. Şu anın bilinmesi gereken stilleri ve mücevher trendleri https://dalkuyumculuk.com adresinde sizlerin beğenisine sunuluyor.

Lüks Kabuklar

Bu noktada deniz kabuğu trendinin ister gerçek deniz kabuğu isterseniz de metal versiyonları olsun 2021 yılı kolye trendleri arasında yer almaktadır. Ve şimdi her zamandakinden daha büyük. Ancak bu kolyeleri takmanın yeni bir yolunu arıyorsanız, işte size profesyonel bir ipucu. Kıyafetleriniz de gösterişli parçalar seçin.

Tılsımlar

Evet, gençliğinizin cazibeli kolyeleri resmen geri döndü. Hayatınıza geri dönen bu eğlenceli parçalar için modanın 90’larla olan aşk ilişkisini suçlayın, ancak bunları mücevher kutunuza eklememek için hiçbir neden yok. İkonik on yılı ima eden bir şey seçin ya da daha modern hissettiren bir stile gidin.

Boncuk

Belki de kadınların koleksiyonlarında her zaman sahip olacakları minimalist, gündelik takılara bir tepkidir, ancak bu yılki takı trendleri renklerle dolup taşıyor. Daha spesifik olarak, renkli boncuklar her mevsim kıyafetlerinize eğlenceli bir dokunuş olacaktır.

Su Yolu Kolye

Boynunuza bol miktarda ışıltı takmayı tercih edenler için bu, su yolu kolye trendine yatırım yapmak için mükemmel bir zamandır. Bize güvenin bu kolyeyi yıllarca kullanacaksınız.

Zincirler

Geçmiş sezonlarda bir şey olan narin kolye katmanlarının aksine, şu an her şey altın zincirli kolyeler ile ilgili. 80’ li yıllara dönüş başladı.

Madalyonlar

Endişelenmeyin, bozuk para kolyelerinizi henüz emekli etmenize gerek yok. Bununla birlikte, bu yıl moda madalyon kolyelerini sadece bir tane takmak yerine birden fazla kolye kullanabilirler.