2021 Yılında En Çok Beğenilen Bileklik Modelleri


Bileklikler, kadınların en sık tercih ettiği aksesuarlar arasında yer almaktadır. Kadınların severek kullandığı bu aksesuar çeşitleri kıymetli takıların başında yer almaktadır. Hemen her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor olması ve şık bir görünüme sahip olması bileklikleri vazgeçilmez yapmaktadır. Bileklik modelleri hem günlük hayatta hem de özel gün ve davetlerde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Altının kadınlar tarafından sevildiği ve sık sık tercih edildiği de göz önüne alındığında altın bileklik modellerinin ne kadar değerli ve önemli olduğunu anlayabilmek mümkündür.

Her yıl hemen her alanda çeşitli değişiklikler ve gelişmeler meydana gelir. Moda, takı, aksesuar gibi alanlar da değişikliğe en çok uğrayan alanlardır. Bu nedenle hemen her yıl altın modellerinde, bileklik modellerinde farklı tasarımlar ortaya çıkabilmektedir. Yani her yılın modası farklı olabilmektedir. Bu doğrultuda 2021 yılının bileklik modellerinin ve en trend tasarımları inceleyerek modayı ve trendleri yakından takip edebilirsiniz. Ayrıca en kaliteli ve şık bileklik modelleri ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olmanız da mümkündür.

2021 Yılı Bileklik TrendleriDal Kuyumculuk kurulduğu günden bu yana modayı ve takı trendlerini yakından takip ederek müşterilerinin en şık ürünlere sahip olmasını sağlamaktadır. 2021 yılının en trend bileklik modellerini de yakından takip eden Dal Kuyumculuk sayesinde siz de en şık bileklik modellerine oldukça kısa bir süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Üstelik birbirinden şık ve göz kamaştırıcı güzelliğe sahip olan bu modeller ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Peki, 2021 yılında moda olan en şık bileklik modellerinelerdir? Gelin hep beraber inceleyelim.
Top Figürlü Bileklik


Dal Kuyumculuk’un sizler için sunduğu birbirinden farklı bileklik modellerinden bir tanesi de top figürlü bilekliklerdir. 2021 yılında en trend bileklik modelleri arasında yer alana bu modeller 14 Ayar Altın DorikaTopları Bileklik, 14 Ayar Altın 3 Sarı Halat Dorika Modeli Bileklik, 14 AyarAltın Dorika Kalpli  Bileklik gibi bileklik modellerinden oluşmaktadır.


Kelebek Desenli Bileklikler


2021 yılının en trend bileklikleri arasında kelebek desenlere sahip bileklik yer almaktadır. Hem şık hem de spor bir görünüme sahip olan kelebek desenli bilekliklere Dal Kuyumculuk aracılığı ile ulaşabilirsiniz.Roberto Bravo White Dreams Bileklik Modeli olarak Dal Kuyumculuk’ta satışa sunulan bu modeli mutlaka incelemelisinizHayvan Figürlü Bileklik


2021 yılının trendleri arasında üzerinde hayvan figürleri yer alan bileklik modelleri bulunuyor. Dal Kuyumculuk’ta yer alan 14 AyarBalıklı Bileklik modelleri ile 2021 yılının bileklik trendlerine ayak uydurabilirsiniz


Boncuklu Bileklik


Boncuklu bileklik modelleri çok uzun yıllardır hayatımızda olan şık bilekliklerdir. Ancak 2021 yılında çok daha popüler hale gelen bu bileklikler ile son derece şık ve modern bir görünüm elde edebilmeniz mümkündür. 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Bileklik Modeli, 14 Ayar Altın  Nazar Boncuklu Çocuk Bilekliği, 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Damla Bileklik Modeli, 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Güneş Bileklik Modeli, 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Kalpli Bileklik Modeli, 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Kelebek Bileklik Modeli, 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Nal Şans Bileklik Modeli, 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Pullu Bileklik Modeli, 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Sallantılı Bileklik Modeli gibi bileklik modelleri Dal Kuyumculukta sizleri bekliyor.Kelepçe Bileklikler


2020 yılının en trend bileklik modelleri arasında ki yerini almayı başaran kelepçe bileklikleri siz de tercih edebilirsiniz. Son derece şık ve göz kamaştırıcı bir güzellikte ki kelepçe bilekliğe Dal Kuyumculuk’tan 14Ayar Roberto Bravo Kelepçe Bileklik modeli olarak ulaşabilirsiniz.Vintage Bileklikler


Vintage modası hemen her alanda kendini göstermeye başladı. Bileklik ve diğer aksesuar türlerine de etki eden vintage modeline sahip bileklikler ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dal Kuyumculuk 14 AyarAltın Vintage Bakla Bileklik ve 14 Ayar Altın Vintage Bileklik modelleri ile sizlere vintage modasını yaşatıyor.


İsimli Bileklik


İsimlik kolyeler kadar popüler hale gelen isimli bileklikler 2021 yılında da oldukça trend. Dal Kuyumculuk’ta bulunan 14 Ayar Sarı Altınİsim Plaka Bileklik ile modaya ayak uydurabilirsiniz.