Uygun Fiyatlı Altın Hediye Seçenekleri

Altın takılar ve mücevherler, yüzyıllar öncesine dayanan ve eskimeyen bir şıklık akımı ile birlikte en kazançlı yatırım araçlarını da içinde bulundurmaktadır. Altın, takı ve mücevherleri, kendinize alabilir, sevdiğiniz kişilere hediye edebilir ya da yatırım amacı ile kullanabilirsiniz. Tam, yarım ve çeyrek altın çeşitleri; swarosvki taşlı, hakiki inci içeren, paslanmaz çelik ya da gümüşten üretilen bileklikler, kolye, küpe ve yüzükler; altın, pırlanta, takı ve mücevherler arasında karşınıza çıkabilecek olan ürün çeşitlerinden sadece birkaçını oluşturmaktadır.

Ziynet altın olarak adlandırılan altın çeşitleri; tam, yarım, çeyrek gibi değişik altın ebatlarının yanı sıra eski ya da yeni tarihe sahip olan, kulplu veya kulpsuz gibi farklı altın alternatifleri de ürün skalası içinde bulundurur. Bu sayede birden fazla amaca ve bütçeye uygun olan zengin altın çeşitleri sayesinde aranan altın çeşidini bulmanız çok daha kolay bir hal alır. Ayrıyeten ziynet altınları, tek olarak sipariş verilebildiği gibi 3’ lü, 6’ lı ya da 10’ lu paketler halinde de satın alınabilir.

Yatırım Amaçlı Altın Seçenekleri

Yatırım amacı için en çok tercih edilen altın seçenekleri arasında yer alan cumhuriyet altını ve gram külçe altın aynı ziynet altınlarında olduğu gibi ayrı ya da bir arada satışa sunulduğu için ihtiyacınız doğrultusunda satın almanız mümkündür. 1 gramlık, 2,5 gramlık ve 5 gramlık farklı seçenekleri olan gram külçe altınlara ek olarak cumhuriyet altınları da 3’ lü, 5’ li ve 10’ lu olarak adet ve fiyat açısından size avantaj sağlayan seçeneklere sahiptir.

Aynı diğer altın çeşitleri gibi uzun seneler genel olarak düğün hediyesi ve yatırım amacı ile satın alınan bilezikler, göz alıcı desenleri ve harika birer aksesuar olmaları sebebi ile de size avantaj sağlamaktadır. Banka hesabına havale altın ise tüm bu saydığımız ürünler dışında kalan farklı bir altın çeşidi arayanlar için benzeri olmayan bir alternatif sunmaktadır. Sizin talebiniz doğrultusunda ayar ve gramda altın, vadesiz altın banka hesabınıza aktarılır ve kısa süre içinde kullanılma ayrıcalığı sağlamaktadır.

Mücevher Hediye Seçenekleri

Altın haricinde gümüş, Swarosvki, paslanmaz çelik, inci ve doğal taşlar gibi farklı madenlerden üretilen takı ve aksesuarlar, farklı markalar, model ve fiyatlardan oluşmaktadır. Su yeşili renginde swarosvki taşlı bileklikler, melek kanadı gümüş kolyeler ve gerçek deriden yapılan bileklikler altın, takı ve mücevherler başlığının altında bulunan takı ve aksesuarlar arasında yerini almaktadır. Yüzük, bilezik, kolye, küpe ve bileklik gibi takıların yanı sıra takı setlerine, dövme takılara ve kişiye özel ya da erkekler için özel takılara da göz atmak isteyebilirsiniz.

 Takı setleri içinde genellikle kolye ve küpe; kolye, küpe, bileklik ya da kolye, küpe, bileklik ve yüzük çeşitleri bulunmaktadır. Erkek takılarında ise; gerçek deri ya da doğal taş kullanılarak yapılan bileklik, paslanmaz çelik kolye ve yüzük dışında pırlanta küpe çeşitlerini de içermektedir. En sıra dışı takı çeşitlerinden biri olan dövme takılar da bu tarz takıları sevenler için siyah, renkli ya da metalik geçici dövme çeşitleri sunar. Dövme takı çeşitlerini sadece vücudunuza değil; saçlarınıza ya da tırnaklarınıza da uygulamanız mümkündür.

Gerek kişisel aksesuar olarak gerekse dekoratif amaç için kullanılan ürün çeşitleri arasında olan tesbihler ile bebek iğnesi, kol düğmesi, halhal, göbek piercing’ i, hızma gibi ürünler altın ya da değerli diğer madenler kullanılarak üretimi yapılır. Eşsiz ve özgün olan takı çeşitlerinden biri olan ise kişiye özel olarak üretilen takılardır. Bu takılar genellikle çiftlerin isimleri ya da çiftlerin baş harflerinden, çiftlere özel simge ve tarihlerden oluşur. Özellikle sevdiklerine eşi benzeri olmayan ve yaratıcı bir hediye vermek isteyen kişiler bu kişiye özel takıları tercih edebilirler. Hediye alma işini çok daha kolay bir hale getirmek isteyen kişiler için de süreci kolaylaştırmak adına sevgiliye özel, hoş geldin bebeğim, doğum günü, yeni iş, anneye özel ya da babaya özel gibi kategorize edilmiş hediye setlerine göz atabilir. Ve kendi tarzları ya da sevdikleri kişinin tarzına uygun olan hediyeyi çok kolay bir şekilde seçebilirler.