Baget Pırlanta

Kadınlar için vazgeçilmez aksesuarları baget formu ile sizlerle buluşturan Dal Kuyumculuk; en özel anlarınızda kullanabileceğiniz aksesuarlarla farkını hissettirmeyi başarıyor.

Aksesuar; kadınlar için kombinin tamamlayıcısı ve dikkat çekici görselliği sağlayan unsurların başında gelir. Aksesuarın şık ve dikkat çekici olması kadınlar için üzerinde durulan en önemli hususlardan bir tanesi olur. Böylesine önemli detaylar olan aksesuarlarda son dönemlerin en moda tercihleri baget pırlanta ve yüzükler olarak biliniyor. Peki, baget pırlanta tam olarak neyi ifade ediyor? Kadınlar baget aksesuarlara neden daha çok ilgi gösteriyor?

Baget Kesim Nedir?

Pırlanta konusunda alışılmışın dışında tercihlerde bulunmak isteyenler için baget kesim ilk tercih olmayı başarıyor. Özel kesim pırlanta olarak da bilinen baget pırlantalar farklı olmasının yanı sıra hacim anlamında da ön plana çıkıyor. Uzun ve ince bir kesimle hazırlanan baget pırlantalar hem büyük hem de zarif bir tercih peşinde olan kadınların ilk tercihi oluyor. Dal Kuyumculuk olarak sizlere çok özel baget pırlanta modelleri sunuyoruz. 

Bir kadın olarak özel günlerinizde kullanabileceğiniz baget kesim pırlantaları sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak sunabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız özel koleksiyon pırlantaların klasik kesim pırlantalardan farklı ve daha dikkat çekici olduğunu vurgulamak gerekir. Peki, baget kesim pırlantaları klasik kesim pırlantalardan ayıran özellikler neler olur?

Baget Kesim Pırlanta Neden Farklı?

Pırlantada farklı çizgi arayanlar için Dal Kuyumculuk olarak sunduğumuz baget pırlantalarda zarif görsellik sunarken kullanıldığı üründe ön plana çıkan modeller yaratılabiliyor. Küpe, yüzük ve kolyelerde farklı bir his yaratmayı başarıyor. İnce ama büyüleyici görselliğe sahip baget pırlantalar konusunda size sunduğumuz modelleri aşağıda sıraladık. Bu modellere daha yakından bakarak nikah töreni, düğün ve nişan gibi çok önemli günlerinizde kullanabileceğiniz baget pırlantaları inceleyelim!

Baget Damla Taşlı Yüzük Modeli

Pırlantanın en özel kesim yöntemlerinden bir tanesi olan bagetler ile kalp modelinin birleştirilmesi ile oluşturulmuş bir ürün olan baget damla taşlı yüzükler genellikle evlilik teklifleri ve özel günlerde hediye olarak sunulur.14 ayar beyaz altın ile eşsiz bir kompozisyon oluşturulmasını sağlayan bu modelde zirkon taşlarla montür işlemi gerçekleştirilmiştir. Dal Kuyumculuk farkı ile sizlerin beğenisine sunulan bu harika modelleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Üstelik bu yüzük modelinde her ebatta ürün tercihinde bulunabilirsiniz.


Pırlanta Baget Küpe

Pırlanta kesimin farkını sadece yüzük modelinde değil küpe modeli ile de taşımak isteyen pırlanta baget küpe modellerinde oldukça zarif bir aksesuar yaratılmasına imkân sağlanır. Pırlanta ve 14 ayar altının harika bir şekilde birleştirildiği bu küpe modelinde farklı renklerde küpe tercihi gerçekleştirebilirsiniz. Dal Kuyumculuk’un pırlanta ustalarının ellerinde muhteşem bir şekilde ortaya konan küpe modelini kombinlerinize uyacak şekilde satın alabilirsiniz.


Assos Baget Kolye

Baget ayrıcalıklarını boynunuzda taşımak ve zarif bir görsellik ortaya çıkarmak adına Assos Baget Kolye tercihinde bulunabilirsiniz. Dal Kuyumculuk farkı ile sizlere sunulan bu kolye modelinde 4 adet alt alta sıralanmış baget pırlanta parçalarını kullanmanın hazzını yaşayabilirsiniz. 14 ayar altından üretilmiş olan bu kolyeyi hemen satın alabilirsiniz.

Baget Pırlantalarda Dal Kuyumculuk Farkı

Dal Kuyumculuk olarak pırlanta ve kuyumculuk sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösterirken müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Özellikle kadınların takılar konusundaki hassasiyetinin farkında bir anlayışlar taleplerinizi karşılayacak ürünlerle sizlerin karşısına geliyoruz. Ürünlerimizin tamamen orijinal ürünler olması ve her bir ürünün tasarımcılarımızın özel eserleri olması nedeniyle Dal Kuyumculuk’u tercih ederek satın alacağınız ürünlerin başka hiçbir yerde bulunmayacağından emin olabilirsiniz.

Pırlanta ve kuyum ustalarımızın maharetli ellerinde hayat bulan baget pırlantaları satın alırken işçilik konusundaki özen ve kaliteyi gözlerinizle görebileceksiniz. Ayrıca size sunulan ürünlerin piyasa koşullarına göre oldukça uygun fiyatlarda olması Dal Kuyumculuk ayrıcalıklarını bir kez daha gözler önüne sermeye yetiyor. Sevdiklerinize bir özel gün hediyesi olarak sunabileceğiniz baget pırlanta modelleri kendiniz için satın alabileceğiniz küçük bir hediye de olabilir.

Pırlanta orijinalliğini tüm yönleriyle hissetmek adına Dal Kuyumculuk ile iletişime geçerek hem daha önce tasarlanmış baget pırlantaları hem de sizler için özel olarak tasarlanacak ürünleri satın almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Baget pırlanta ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.