Hangi Kıyafet ile Hangi Takılar Seçilmeli

Kadınlar, küçük yaşlardan itibaren takı bağımlısı hale gelebilmektedir. Bu doğrultuda pek çok kadın, gündelik hayatında ya da iş hayatında çeşitli kıyafetler ile takılar tercih ederek son derece şık bir görünüme kavuşabilmektedir. Bu nedenle kadınların kıyafetleri ile birlikte tercih ettikleri takıları önemi fazlasıyla büyüktür. 

Kadınların yıllar içerisinde hayatlarının çeşitli alanlarında farklılıklar yaşaması ile birlikte zevk ve ihtiyaçlarında çeşitli değişiklikler meydana gelebilir. Özellikle elde ettikleri gelir ve kullandıkları kıyafetlerde büyük bir değişiklik ile karşılaşan kadınlar değişen zevk ve ihtiyaçlarına göre birbirinden şık takı ve kıyafetleri tercih edebilmektedir. Peki, kadınlar hangi kıyafetler ile hangi takıları tercih etmelidir? Gelin hep birlikte inceleyelim. 


Küpeler

Kadınların en sık tercih ettiği takı çeşitlerinden biri olan küpeleri kullanırken kıyafetler de oldukça önemlidir. Günlük kullanım için çok daha sade ve zarif küpeler tercih edilebilirken özel gün ve davetler de taşlı olan küpeler tercih edilebilir. Bunun yanı sıra boynunuzda herhangi bir takı yoksa küpelerinizi büyük boyutlarda tercih edebilirsiniz. Abiye kıyafetlerde straplez model tercih ederek boynunuza kolye takmadığınızda ya da ince bir kolye taktığınızda bu boşluğu büyük küpeler ile kapatabilirsiniz. Bu sayede çok daha şık ve hoş bir görünüm elde edebilmeniz mümkün hale gelmektedir. Bunun yanı sıra yakasız üstleriniz ile damla küpeleri yada sarkıntılı küpeleri tercih edebilirsiniz. Renk olarak ise kontrast renkler ile düz renklerde ki elbiselerinizi kullanabilirsiniz. 


Bileklikler

Bileklikler kadınların sık sık tercih ettiiği bir diğer takı çeşididir. Özellikle bileklik ve saatlerin bir arada kullanılması pek çok kadının hoşuna giden kombinlerdir. Bu noktada spor kıyafetler ile spor saat ve bilekleri tercih edebilirken daha klasik kıyafetleriniz ile klasik modellerde ki saat ve bilekleri tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlara sahip bilekliklerinizi ofis ve gündelik kıyafetleriniz ile tercih edebilirsiniz. Ofislerde şık bir görünüm elde etmek için kullandığınız gömlek, etek ve kumaş pantolon gibi kombinlerinizde sade ve pırıltılı bileklikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sade ve dikkat çekmeyen kombinleriniz ile birden fazla bileklik kullanarak tüm dikkatleri bilekliklerinizin üzerine çekerek son derece hoş bir görünüm elde edebilmeniz mümkündür. 


Yüzükler

Yüzükler, takı trendlerinin son zamanlarda en fazla göze çarpan modelleri arasında yer almaktadır. Son günlerde yoğun bir şekilde talep gören yüzükler, kıyafetler ile oldukça uyumlu bir görünüm elde edebilmektedir. Bu doğrultuda kadınların takı seçimi yaparken yüzükleri de es geçmemeleri gerekir. Günümüz modasında birden fazla yüzük bir arada kullanılabilmektedir. Mini eklem yüzükleri çoğul olarak en fazla kullanılan yüzüklerdir. Bunun yanı sıra büyük yüzüklerde sık sık tercih edilebilir. Birden fazla yüzüğü bir arada tercih etmek istediğinizde kombininizin sade olması gerekir. Örneğin bir kot pantolon ve düz bir tişört ile yapacağınız kombinde birden fazla yüzüğü kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra siyah mini bir elbise ile zarif yüzükler tercih edebilirsiniz. Sade ve düz renklerde tercih ettiğiniz gece elbiselerinde ise renkli ve parıltılı yüzük modellerini tercih ederek şık bir görünüm elde edebilmeniz mümkündür. 


Kolyeler

Kıyafet ile kolye seçimi konusunda en çok dikkat edilmesi gereken nokta kolyelerdir. Özellikle kıyafetlerin yakaları kişilerin tercih edecekleri kolye modelini doğrudan etkilemektedir. Bir kolye ile kişilerin kendilerini baştan aşağı değiştirebilmeleri mümkündür. salaş bir tişört ile tercih edeceğiniz uzun ve gösterişli bir kolye son derece şık bir görünüme kavuşmanızı sağlar. V yakalı tişörtler ile de uzun ve ince kolyeleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra boyfriend Jeanlar ve salaş tişörtler ile zincir kolyeler oldukça hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. 

Dal Kuyumculuk, yukarıda bahsedilen kıyafet modelleri ile birbirinden şık kombinler elde etmenizi sağlıyor. Siz de Dal Kuyumculuk’ta yer alan kolye, bileklik, yüzük, saat ve küpe gibi takı modellerini inceleyerek kendiniz için en uygun olan modele ulaşabilirsiniz. Pırlanta Salsa Yüzük, Damla Yüzük gibi birbirinden farklı tasarımlar takılar Dal Kuyumculuk’ta sizleri bekliyor.