Pırlantaları ile Göz Kamaştıran Ünlüler

Pırlantalar; ünlüler için göz kamaştıran seçeneklerden bir tanesi olurken günlük yaşamın şıklığını yansıtmak için de enfes seçenekler arasında yer alıyor. Siz de ünlülerin kullandıkları pırlantaları ve hangi ünlünün ne tür pırlantalara sahip olduğunu merak ediyorsanız sizlere harika seçenekleri ile ünlülerin göz kamaştıran pırlantalarını sunuyoruz. İşte pırlantaları ile adından söz ettiren ünlüler.

Hillary Duff

Holywood dünyasının en önemli aktristlerinden bir tanesi olan ve güzelliği ile adından söz ettirmeyi başaran Hillary Duff; güzelliğinin yanı sıra pırlantaları ile de biliniyor. Hillary Duff; Mile Comrie ile evliliğini sürdürürken kocasından aldığı 14 karatlık elmas ile mutluluğuna mutluluk kattı. Yaklaşık 1 milyon değerindeki yüzük Hillary Duff’a sunulduğunda bu harika yüzüğü bir de evlenme teklifi takip etmiştir. Güzelliği ile bildiğiniz Hillary Duff da artık pırlantaları ile boy gösteriyor.

Heidi Klum

Dünyanın en dikkat çekici mankenlerinden bir tanesi olan sarışın güzel Heidi Klum evlenme teklifi alırken bu teklife eşlik eden milyonlarca dolarlık pırlantayı da parmağına geçirdi. Seal’ın Kanada’da Eskimo evinde romantik bir şekilde evlenme teklif ederken Heidi’ye verdiği yüzüğün 10 karat olduğu söyleniyor. Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Heidi Klum artık pek çok kadının hayallerini süsleyen pırlantalara da sahip. Bu denli büyük bir pırlantaya sahip olamasanız da dikkat çeken tasarımlar için Dal Kuyumculuk seçeneklerini incelemenizi öneriyoruz.

Katie Holmes

Holywood yıldızlarından bir tanesi olan Katie Holmes da pırlantaları ile adından sıklıkla söz ettiren güzellerden bir tanesi! Tom Cruise ile yaşadığı ilişki sırasında Cruise’dan evlenme teklifi alan Katie Holmes parmağına 5 karatlık Edward tarzı mücevheri geçirdi. Pırlantanın yaklaşık 250 bin dolar değerinde olması bir yana Katie Holmes’ün parmaklarında adeta bir sanat eserine dönüşen bu yüzük sizin de hayallerinizdeki tasarım olabilir. Katie Holmes’ün pırlantasına benzer seçenekleri kategorilerimizde bulabilirsiniz.

Mariah Carrey

Pırlantaları ve aldıkları evlilik teklifleri ile bir servete mal olan ünlüler arasında Mariah Carrey de var! Nicj Cannon biricik aşkı için hazırladığı unutulmaz evlenme teklifinde 17 karatlık bir yüzük satın almış. Üstelik bu yüzüğe yaklaşık 2,5 milyon dolar gibi bir servet ödemiştir. Tasarımı ile oldukça şık ve kusursuz olan bu yüzüğün zarif oluşu 2,5 milyon dolarlık bir yüzük olduğunu kanıtlıyor. Siz de incecik parmaklarınızda birbirinden özel pırlantalar taşımak istiyorsanız Dal Kuyumculuk ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Khloe Kardashian

Kardashian ailesi magazin dünyasının her zaman en çok konuşulanları arasındadır. Bu anlamda pırlantası ile gündeme gelen Khloe; ışıl ışıl parlayan pırlantası ile sokaklarda boy gösteriyor. 9 karatlık bir değere sahip pırlantası ile adından söz ettiriyor. Lamar Odom’un hediyesi olan bu mücevher ünlülere hediye edilmiş en değerli pırlantalar arasındaki yerini almayı başarıyor. 9 karat olmasa da siz de tasarım harikası bir pırlantaya sahip olmak istiyorsanız Dal Kuyumculuk sizlerle!

Jennifer Aniston

Brad Pitt ile yaşadığı aşk sırasında birbirinden özel hediyeler alan Jenifer Aniston’un aldığı en değerli hediyelerden bir tanesi de hiç şüphesiz 500 bin dolar değerindeki pırlantaydı. Güzelliği ile adından söz ettirirken Brad Pitt tarafından aldığı hediyeyle de ünlüler dünyasından pırlantası ile adı anılanlar arasında yer alan Jenifer Aniston’un yüzüğü gerçekten de dikkat çekmeyi başarıyor.

Scarlet Johansson 

Pek çok sinema filminin izlenmesine neden olan ve erkeklerin güzelliği karşısında hayran kaldığı Scarlet; pırlantaları ile kadınların da ilgisini çekmeyi başarıyor. 30 bin dolar değerindeki yüzüğünü incecik parmaklarında taşıyarak zarafetini ön plana çıkaran Scarlet’in yüzüğüne benzer bir modeli arıyorsanız ürünlerimizi hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Christine Aquilera

Şarkıları ile olduğu kadar güzelliği ile de dillerden düşmeyen Christine Aguilera’nın pırlanta aşkı onu listemize almamıza katkı sağladı. Gülen yüzü ve yüksek enerjisi ile hemen herkesin beğenisini toplayan bu güzelin 5 karat değerindeki yüzüğü parmaklarındaki şıklığı yansıtmayı başarıyor. Özellikle fiziği ile eşsiz bir uyum ortaya koyan pırlantalarını çok sevdiğiniz bu şarkıcının yüzüklerine benzer modelleri sizlere sunuyoruz.

Dal Kuyumculuk ayrıcalıkları ile bir pırlantaya sahip olmak istiyorsanız hemen ürünlerimizi inceleyebilir ve yüzükten gerdanlığa her seçeneği kategorilerimizde bulabilirsiniz. Şıklık ve zarafet dolu ürünler sizi bekliyor.