Tektaş, Alyans ve Düğün Yüzükleri ile İlgili Bilinmesi Gereken Her Şey

Tektaş ve alyans deyip geçmemelisiniz. Çünkü düğününüz yeni hayatınızın ilk ve en özel günü. Bu nedenle en beğendiğiniz ve size en çok yakışan takı, yüzük modellerini tercih ederek bu eşsiz gününüzü unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Her kadının hayali sevdiği erkek ile evlenerek mutlu bir yuva kurmaktır. İşte bu hayalinizi gerçekleştirirken sahip olmanız gereken bazı takı ve aksesuarlar bulunuyor. Söz konusu takı ve aksesuarlar arasında alyans ve tektaş modelleri yer alıyor. Siz de kendiniz ve eşiniz için en uygun alyans modellerini tercih ederek mutluluğa attığınız bu adımda birbirinize yüzükleriniz ile en güzel sözü verebilirsiniz.

Evlilik Teklifini Taçlandıran Tektaş Modelleri

Tektaş seçimi genellikle erkekler tarafından yapılır. Çünkü erkekler hayatlarını birleştirmek istedikleri kişilere evlenme teklifi ederken birbirinden şık tektaş modellerini tercih ederek sevdikleri kadını mutlu etmek isterler. Bu doğrultuda tektaş modelleri arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta yer alıyor. Bunlardan ilki müstakbel eşinizin parmak şeklidir. Her tektaş ya da her yüzük modelinin her parmak şekline sahip kadında güzel durabileceğini ne yazık ki söyleyebilmemiz mümkün değildir. Bu nedenle evlenme teklifi edeceğiniz kişilerin parmakları kalın bir yapıya sahipse daha nazik ve ince yapıda yüzükler tercih etmelisiniz. Aksi takdirde müstakbel eşinizin parmakları olduğundan daha kalın gözükebilir. Eğer sevdiğiniz kişinin ince ve kibar bir parmak yapısı varsa daha kalın ve gösterişli tektaş modellerinirahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Tektaş yüzük modelleri arasında seçim yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta sevdiğiniz kadının beğendiği tektaş modelidir. Sevdiğiniz kişiye belli etmeden hangi tarz tektaş yüzük modellerini beğendiğini öğrenebilirsiniz. Böylelikle kendinizi çok yormadan oldukça kısa bir süre içerisinde sevdiğiniz kadını mutlaka edebilecek tektaş modellerinden seçim yapabilirsiniz. Dal Kuyumculuk olarak sizler için birbirinden farklı tektaş modellerini sunmaktayız. Roberto Bravo Tektaş Yüzük, 14 Ayar Altın Kalpli Tektaş Yüzük Modelleri arasından müstakbel eşiniz için en uygun olan modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

En Şık Alyans Modelleri

Tektaş tercihi yapıp müstakbel eşinize evlenme teklifi ettiniz ve evet cevabını aldınız. Şimdi sıra geldi kendiniz ve eşiniz için en uygun alyans modellerini tercih edebilirsiniz. Günümüzde çiftler için sunulan birbirinden şık alyans modelleri bulunmaktadır. Ancak sizin yine bu modeller arasında tercih yaprken son derece dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü çeşitli şekillerde bulunan bu alyans modelleri arasından tercih yapmak biraz zorlayıcı. Özellikle sade ve kibar modeller tercih etmek isteyen kişiler bu noktada biraz daha zorlanabilmektedir. Çünkü alyans modelleri genellikle işlemeli, hafif desenli ya da taşlı olacak şekilde dizayn edilmiştir. Bunun yanı sıra birbirinden kibar, nazik ve şık alyans modellerinin de varlığından rahatlıkla söz edebiliriz. Alyans modelleri beyaz altın, sarı altın ve rose gibi renklerde satışa sunulmaktadır. Özellikle bu rengin aynı model kullanıldığı alyanslar son zamanlarda pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Son dönemin en gözde modası haline gelen bu alyans modellerini tercih ederek son derece şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Alyans tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken kritik noktalar arasında tercih ettiğiniz tektaş modeli yer almaktadır. Eğer tektaş ile alyans aynı anda kullanılacaksa bu iki yüzüğün birbiri ile uyum içerisinde olması son derece önemlidir. Örneğin çok abartılı ve büyük taşa sahip olan bir tektaş modelinin yanına daha sade bir alyans modeli tercih etmek çok önemlidir. İki yüzüğünde bol taşlı ve gösterişli olması kötü bir görüntüye neden olabilmektedir.

Dal Kuyumculuk olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en kaliteli profesyonel hizmetleri sunmaktayız. Bu noktada sunduğumuz Beyaz Altın Klasik Alyans, Baget Taşlı Özel Alyans, Kızıl Altın Beyaz Dalga Alyans, Modern Alyans modeli gibi birbirinden şık alyanslardan kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.