BLOG'A GERİ DÖN

Burçlara Göre Tektaş Seçimi Nasıl Olmalıdır

Burçlara Göre Tektaş Seçimi

Günümüzde birbirinden eşsiz pek çok farklı tek taş modeli bulunmaktadır. Eğer siz de bu tek taş modelleri arasından seçiminizi yapamıyorsanız tek taşınızı burcunuza göre tercih edebilirsiniz. Peki, burçlara göre en ideal tek taş modelleri hangileridir?

Koç gelinleri için Tektaş Tercihi

Koçlar oldukça iddialı kişilerdir. Ayrıca enerjisi oldukça yüksek olan Koç gelinleri, hayatlarındaki her şeyi derin ve yoğun olarak yaşamaktadır. İddialı, öncü, enerjik, girişimci ve bağımsızlığına düşkün olan Koç gelinleri için en ideal tek taş beyaz altın tek taş modelleridir. Bu modeller gelininin yüksek enerjisini ve bağımsızlığını ifade etmektedir.

Boğa Gelinleri İçin Tek Taş Tercihi

Boğalar, huzur verici ve rahat kişilikleri ile ön plana çıkmaktadır. Hayatlarının oldukça hareketli ve heyecan verici olduğu düşünüldüğünde Boğa gelinlerinin tek taşlarının da hareketli yapılarda olabileceği anlaşılacaktır. Pratik, güvenilir, kararlı, üretken, sadık boğa gelinlerinin parmaklarına sade ve hareketli tek taşlar çok yakışacaktır.

İkizler Gelinleri İçin Tek Taş Tercihi

İkizler kadını oldukça neşeli ve hayat dolu bir kişiliğe sahiptir. Zeki, meraklı, esprili, sosyal ve fazlasıyla sempatik olan İkizler kadını, ele avuca sığmayan kişiliği ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu doğrultuda İkizler kadının tek taşının da farklı ve dikkat çekici olması gerekmektedir. Bu doğrultu da farklı ve eşsiz tasarımlara sahip tek taşları tercih etmek doğru olacaktır.

Yengeç Gelinleri İçin Tek Taş Tercihi

Yengeç kadınları biraz çılgın ve hayalperesttir. Romantiklikten fazlasıyla hoşlanan Yengeç kadınının tek taşının zarif, ince ve romantikliği ön plana çıkartan yapı da olması gerekmektedir. Bu doğrultuda ince ve kibar yapılarda tek taşlar tercih edilmektedir.

Aslan Gelinleri İçin Tek Taş Tercihi

Aslan kadını fırtınalar yaratacak kadar güçlü yapılara sahiptir. Asil ve zarif görünüşleri ile girdikleri ortamda ilgiyi üzerlerine toplayan Aslan gelinlerinin tek taşları da asil ve güçlü yapılarda olmalıdır. Bu doğrultuda büyük taşlı ve etrafında minik taşlar bulunan gösterişli tek taşlar Aslan gelinleri için idealdir.

Başak Gelinleri İçin Tek Taş Tercihi

Başaklar sakin, güvenilir ve samimi yapıları ile dikkat çekmektedir. Seçici, titiz, düzenli ve becerikli olan Başak gelinleri için en uygun tek taş gösterişten uzak sade tek taşlardır. Başak burcu gelinleri genellikle ufak bir taşa sahip olan sade tek taşları tercih ederler.

Terazi Gelinleri İçin Tek Taş Tercihi

Terazi gelinleri kibar ve çalışkan yapılara sahiptir. Gösterişi çok sevmeyen fakat çok sadelikten uzak duran Terazi gelinleri normal boyutlarda taşlara sahip, oval yapıda tek taşları tercih edebilirler. Terazi gelinleri tek taş modeli seçerken çok farklı seçeneklere bakmadan karar verirler.

Akrep Gelinleri İçin Tek Taş Tercihi

Akrep gelinleri fazlasıyla lüks düşkünü gelinlerdir. Sıradan ve kilişeleşmiş olan tek taşlar Akrep gelinleri için uygun tek taşlar değildir. Bu nedenle Akrep gelinleri kendilerini farklı kılacak tasarımlara sahip olan tek taşları tercih ederek tüm dikkatlerini üzerlerine çekerler.

Yay Gelinleri İçin Tek Taş Tercihi

Yaylar iyimser ve bağımsız karakterlere sahiptir. Bu karakterleri Yayları evlilik fikrinden uzaklaştırabilir. Bu nedenle Yay gelinleri evlilik ile ilgili her şeyin sıradanlıktan uzak olmasını talep ederler. Dolayısıyla renkli taşlara sahip, baget tasarımlarda tek taşlar Yaylar için ideal tek taşlardır.

Oğlak Gelinleri İçin Tek Taş Tercihi

Oğlak gelinleri için en ideal tek taş modeli prenses kesim tek taşlardır. Prenses kesim tek taş modelleri ile şık bir görünüme kavuşan Oğlaklar, karakterlerini de bu tek taşlar ile yansıtabilirler.

Kova Gelinleri İçin Tek Taş Tercihi

Kovalar karmaşık karakterlere sahip kişilerdir. Bu nedenle Kova gelinlerinin tercih edeceği tek taş modelleri de oldukça karmaşık yapılara sahiptir. İrili ufaklı farklı boyutlarda ve renklerde tek taş modellerini tercih edebilen Kova gelinleri kendi karakterlerini bu tek taşlar ile yansıtabilirler.

Balık Gelinleri İçin Tek Taş Tercihi

Balıklar romantik ve hayal gücü kuvvetli kişilerdir. Bu nedenle Balık gelinleri iç içe geçen halkalardan oluşan farklı tek taş modellerini tercih ederek hayalperest kişiliklerini gözler önüne serebilirler.

 BLOG'A GERİ DÖN