BLOG'A GERİ DÖN

Evlilik Teklifinin Olmazsa Olmazı Tektaşlar

Evlilik iki insanın hayatını birleştirme kararı alması ile başlayan ve bir ömür boyu devam eden bir süreçtir. Evlilik hazırlıklarının çok yorucu ve heyecan verici olduğu düşünüldüğünde evlilik teklifinin kişiler için ne kadar önemli olduğu anlaşılabilir. Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirmek için ona bir teklif sunarken aldığınız tektaşın da öneminin ne kadar büyük olduğunu söylemekte fayda var. Tektaş, bir kadının daha doğrusu evlilik teklifi alan bir kadının olmazsa olmazları arasındadır. Günümüzde sunulan pek çok farklı tektaş modeli, kadınların beğendiği tektaşı seçmesinde de zorlanmalarına neden olmaktadır. evlilik teklifinden önce partnerinizin zevkleri ve beklentileri ile ilgili ufak bir bilgi sahibi olursanız kendisine en beğendiği yüzüğü satın alabilirsiniz. Peki, 2019 yılının popüler tektaş modelleri nelerdir?

Rose Tektaş Yüzük

Tektaş yüzükler genellikle beyaz ve sarı tonlarında olur. Ancak 2019 yılında takılarda rose renk oldukça moda. En yeni tektaş modelleri arasında yer alan rose tektaş yüzüklerin dilerseniz etrafına küçük taşlardan iliştirebilirsiniz. Bu karar tamamen partnerinizin zevkine bağlıdır. Tektaş yüzüğün etrafında bulunan minik taşlar çok şık bir görüntü yaratacaktır. Eğer partneriniz parıltıdan ve gösterişten hoşlanıyorsa rose tektaş yüzüklerin etrafına küçük taşlar iliştirebilirsiniz.

İncili Tektaş Yüzük

İncileri, kadınlar sık sık aksesuar olarak kullanırlar. İnci kolyeler, inci küpeler, inci bileklikler hemen her kadının takıları arasındaki yerini alır. Ancak tektaş yüzük olarak incinin kullanımı birkaç yıl öncesine kadar pek rastlanan bir durum değildi. Aksine inceden tektaş mı olur düşüncesi bile vardı. Fakat günümüzde incinin şıklığı ve tektaşın zarafeti birleştirilmiş durumda. İncili tektaş yüzüklerin altın gövdesinin zarifliği ve incinin şıklığı partnerinizin parmağında oldukça hoş duracaktır. Partneriniz sade ve kibar yüzüklerden hoşlanıyorsa incili tektaş yüzükleri kaçırmamalısınız.

Büyük Tektaş Yüzükler

Bazı kadınlar devasa büyüklükteki tektaşlardan hoşlanırlar. Bu tarz yüzüklerden hoşlanan kadınlar için oldukça ideal bir yapıya sahip olan büyük tektaş yüzükler biraz maliyetli gelebilir. Ancak taşın pırlanta olmaması büyük tektaş yüzükleri daha uygun fiyatlar ile satın almanızı sağlayabilir. Eğer partneriniz büyük ve gösterişli tektaşlardan hoşlanıyorsa bu büyük tektaş yüzükleri ona hediye ederek mutlu edebilirsiniz.

Kanat Şeklinde Tektaş Yüzükler

Bu tektaş yüzük modeli, tamamen sıradan halk kesimin dışına çıkan bir yüzük modelidir. Biraz gösterişli bir yapısı olması bu tektaş yüzüklerin en dikkat çekici noktasıdır. Sıradanlığın dışında ve farklı tasarımlardan hoşlanan gelin adayları için oldukça ideal olan kanat şeklinde tek taş yüzüklerin etrafı taşlı ve taşsız formları bulunmaktadır. Gelin adayının ya da partnerinizin zevklerine göre taşlı ve taşsız formlardaki kanat şeklinde tektaş yüzük modellerini tercih edebilirsiniz.

Kare Tektaş Yüzük

Kare tektaş yüzükler, son zamanlarda pek çok kişinin tercih ettiği tektaş modelleri arasında yer almaktadır. Beyaz altın ve sarı altından üretilebilen kare tektaş yüzükler de sıradan tektaş yüzük formunun dışında yer almaktadır. Hem büyük formlara sahip olması hem de farklı bir görüntüsünün olması kişilerin evlilik teklifi esnasında kare tektaş yüzükleri tercih etmelerini sağlıyor. siz de kare tektaş yüzükleri tercih ederek partnerlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kalpli Tektaş Yüzükler

Kalpli yüzükler, pek çok kadının gönlünü çalan şık bir tasarıma sahip olan yüzüklerdir. Minik kalplerin içinde bulunan taşların dışında da taşlara sahip olan bu kalpli tektaş yüzükler de sıradan tektaş yüzüklerin çok dışında bir görüntüye sahiptir. Sevdiğiniz kadına kalpli tektaş yüzük modellerinden hediye ederek onu sevdiğinizi gözler önüne serebilirsiniz.

Siyah Tektaş Yüzükler

Siyah renk, bazı insanların tutkusu haline gelmiştir. Siyah rengi çok seven ve aksesuarlarında taşımak isteyen kadınların çok beğendiği siyah tektaş yüzükler 2019 yılının trendleri arasında yer alıyor. Siyah tektaş yüzüklerin etrafını dilerseniz minik taşlar ile kaplayabilirsiniz. Bu taşların rengi partnerinizin zevklerine göre beyaz ya da siyah olabilmektedir.

Zümrüt Tektaş Yüzük

Halo yüzük modellerinden biri olan zümrüt tektaş yüzük, farklı renklerde tektaş yarayanlar için en ideal yüzük modelleri arasında yer alıyor. Baget kesimli olan zümrüt tektaş modelini partnerinize hediye ederek evlilik teklifi edebilirsiniz.BLOG'A GERİ DÖN