BLOG'A GERİ DÖN

Evlilik Teklifini Yapmak İçin Zahmetsiz Lokasyon Fikirleri ?

Sahilde Evlilik Teklifi

Sahilde kuma serpiştirilmiş gül yaprakları, mumlar, en kaliteli şarap ve yemeklerle donatılmış bir yemek masası, renkli balonlar, güzel bir müzik eşliğinde müthiş bir evlik teklifinde bulunabilirsiniz. Müzik için gitar çalan bir müzisyeni yada bluetooth hoparlörünüzü kullanabilirsiniz. Seçim sizin.

İlk önce sahilde bir yürüyüşü teklif ederek evlilik teklifi yapacağınızı belli etmeden sahilde yürüyün. Yürüyüş esnasında gerginliğinizi atmaya çalışın, deniz havası ve açık hava sizlere iyi gelecek, daha rahat bir şekilde evlilik teklifi edeceksiniz. Bir süre sonra organizasyonunu yapmış olduğunuz lokasyona doğru yürüyün ve sevgilinizin sahilde organize ettiğiniz ambiyansı gördüğündeki şaşkınlığı ve mutluluğu gözlemleyin.

Teknede yada Yatta Evlilik Teklifi

İstanbul boğazında yapılan bir evlilik teklifi en romantik ve etkiliyici evlilik tekliflerinden bir tanesidir. Üsküdar, Çengelköy, Bebek, İstinye, Tarabya taraflarından kiralayacağınız bir tekne, yat yada küçük bir sandal bile çok etkileyici olacaktır. Teknenizin içerisine gül yaprakları, küçük bir piknik masasası , güzel bir yemek ve şarap eşliğinde boğazın güzel manzarasında evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. Bütçenize göre seçim yaparak sade veya şık bir konsept düzenleyin.

Göl kenarından bir sandal kiralayabilir , güzel koyların bir tanesine güzel bir yat yada motorbotla gidebilir ve evlilik teklifini orada da yapabilirsiniz.

Açık havada yıldızların altında evlilik teklifi

Yıldızlar en güzel tabiatın içerisinden seyredilebilir. Kamp alanları, güzel bir orman alanında yapacağınız bir teklif, yıldızların ışıltısını sevgilinizin kalbine yansıtacaktır.

Kamp alanında 1 gece kalabilir, kamp ateşini yakar, battaniyelerinizi otururken üzerinize alır, güzel şarabınızı içerken evlilik teklifinde bulunabilirsiniz.

Paris’te Aşk Teklifi

Paris en romantik şehirlerden bir tanesidir. Mimarisi, güzel çiçekli parkları, sokakta çalan romantik şarkıları ile Paris en güzel şehirlerden bir tanesidir. Eyfel kulesi aşıklar için bir simge haline gelmiştir. Eyfel kulesinin zirvesine çıkarak Paris manzarası eşliğinde, tektaş yüzüğünü sevgilinizin parmağına takarak ,etkileyici bir evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. Evlilik teklifinden sonra, güzel bir restorana giderek, romantik müzikler eşliğinde heyecanınızı ve sevginizi pekiştirebilirsiniz.

Parkta veya Kırda Evlilik Teklifi

Piknik bahanesiyle sevgilinizin pikniğe hazırlanmasını talep edin, rahat kıyafetler ve piknik sepetinizi yanınıza alın. Güzel bir park yada kırda papatyalar arasında , doğal ve yalın bir evlilik teklifi hatıralarınızda çok güzel bir yer edinecektir.

Unutulmaz Bir Manzara Eşliğinde Evlilik Teklifi

Şu ana kadar en hayran olduğunuz manzarayı hatırlamaya çalışın. Sevgilinizle hayran kaldığınız manzaraları ve hislerinizi paylaşmak onun için çok önemlidir. Bu manzara çatısı altında, uçan balonların bir anda üzerinizden geçmesi veya akşam saatlerinde güzel bir havayifişek gösterisi manzaraya inanılmaz bir ambiyans katacak ve sevgilinizi etkileyecektir.

Şık Bir Restoranda Evlilik Teklifi

İnternet üzerinden yaşadığınız lokasyondaki en iyi restoranları araştırın. Önceden gidin ve beğendiyseniz onlarla evlilik teklifi için özel bir dekorasyon talep edin. Sizlere özel bir tasarımla hizmet edeceklerdir. Dinlemek istediğiniz müzik tarzını belirtmeyi unutmayın, masada aynı zamanda mumlar ve çiçeklerin olması çok önemli.

Loş ışıklarla aydınlatılan şık mekanlar evlilik teklifinde bulunmak için uygun noktalardır. Akustik ses sistemi ve aydınlatma ambiyansın birleşimi hislerin ortaya çıkması ve etkileşim için uygun bir zemin hazırlar. Servisin kusursuz olması, temizlik ve dekorasyondaki ince detaylar , mekan seçiminde çok önemlidir. Bu kriterler göze alınarak restoran seçiminizi yapın. Yemek ve içecek menüsüne göz atmayı da unutmayın.BLOG'A GERİ DÖN