BLOG'A GERİ DÖN

Gelinlikler Ve Takı Seti Uyumu İle İlgili Blog Yazımız

 

Gelinlikler ile Takı Seti Uyumu

Gelinlik, her genç kızın hayalini süsleyen son derece özel bir elbisedir. Bu nedenle kişiler düğünleri sırasında her şeyin kusursuz olmasını ister. Bu kusursuzluğa gelinlik ve gelinlik ile birlikte tercih edilen takılarda dahildir.

Çiftler, düğün günlerinin yaklaşması ile birlikte büyük bir heyecana kapılırlar. Bu heyecan içerisinde tercih edilecek gelinlik, takılar, aksesuarlar da yer almaktadır. Özellikle gelinlik ile tercih edilecek takı seti gelinler için büyük bir anlam ifade etmektedir. Gelinler bu takılar ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olabilmektedir. Bu doğrultuda sizler gelinlere fikir olması adına gelinlikler ile tercih takı seti modellerini derledik. Şimdi gelin hangi gelinlik ile hangi mücevher tercih edilmeli hep birlikte inceleyelim.

 

Gelinliğinizi Muhteşem Takılar ile Tamamlayın

Herkesin bildiği üzere kıyafetleri tamamlayan en önemli unsur aksesuarlar ve takılardır. Bu kapsamda gelinliğinizi de eşsiz güzelliğe sahip takılar ile tamamlayarak göz kamaştırıcı bir güzelliğe kavuşabilmeniz mümkündür.

En güzel gününüzü en güzel takılar ile taçlandırmak istemez misiniz? İsteriz dediğinizi duyar gibiyiz. Gelinliğinizin detaylarına, kesime ve tarzına en uygun takıları tercih ederek en güzel gününüzde göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Bu doğrultuda gerdanlık, küpe, bileklik ve çeşitli gelin setlerini tercih edebilirsiniz. Bu noktada modanın ve moda takıların son derece büyük bir önemi olduğunu unutmamalısınız. Kendinizi moda dergilerinde gibi hissedeceğiniz gelinlikler ile takı önerilerini inceleyelim.

 

Straplez Gelinlikler İçin Takı Modelleri

Omuzlarına ve fiziğine güvenen pek çok gelin son dönemlerde straplez gelinlikleri tercih etmektedir. Eğer sizin de tercihiniz straplez bir gelinlikten yana olacaksa üzerinize kürk bir şal olarak son derece şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra saçınızı topuz yaptırarak omuzlarınızı ön plana çıkarabilir ve boynunuza da son derece gösterişli bir gerdanlık takabilirsiniz. Straplez gelinlik modelleri ile büyük taşlara sahip küpeleri de tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra elmas, ince ve pırlanta takı modelleri de straplez gelinlikler ile tercih edilebilecek takı modelleri arasında yer almaktadır.

 

İnce Askılı Gelinlikler İçin Takı Modelleri

İhtişamlı parçalardan hoşlanıyor ve en güzel gününüzde ince askılı bir gelinlik modeli tercih etmek istiyorsanız görkemli kolyeler tam size göre. İnce ya da kalın fark etmeksizin birbirinden şık kolye modellerini ince askılı gelinlik modelleri ile tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ince askılı gelinlik modellerinde boynunuzu boş bırakarak küpeler ile de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Zümrüt, yakut gibi büyük küpe modellerini tercih ederek gecenin parlayan yıldızı olmayı hak ediyorsunuz.

 

Kalın Askılı Gelinlikler İçin Takı Modelleri

Kalın askılı gelinlikler son zamanlarda en sık karşımıza çıkan gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. kalın askılı gelin modellerinden birini tercih edeceksiniz boynunuzu ve kulaklarınızı boş bırakmalısınız. Bu sayede çok daha zarif ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Çünkü kalın askılı gelinlik modelleri kesim olarak dekolte bölgesinde sert bir hava bırakmaktadır. Bunun üzerine kolye takarak şık bir görünüm elde etmek isterken kötü bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bunların dışında bileklik, şahmeran ve büyük yüzükler tercih edebilirsiniz. Eğer tercihinizi gelin setlerinden yana kullanmak istiyorsanız inci setleri tercih edebilirsiniz. İnci setler son derece zarif ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Seçtiğiniz gelinlik modelinin üzerinde dantel ya da çeşitli taşlar bulunuyorsa takılarınızın daha sade olmasına dikkat etmeli ve aradaki dengeyi korumalısınız.

 

Kapalı Yaka Gelinlikler İçin Takı Modelleri

Kapalı yaka gelinlik modelleri genellikle kış aylarında evlenen kişilerin tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. hakim yaka ya da bisiklet yaka olarak tercih edilen gelinlikler ile sadece takıların kullanılması son derece şık bir görünüm oluşturacaktır. Tek taş pırlanta küpeler, inci küpeler ya da yüzükler kapalı yaka gelinlik modeli tercih eden gelinlerin takması gereken takı modelleri arasında yer almaktadır.

Dal Kuyumculuk olarak gelinlikleriniz ile tercih edebileceğiniz pek çok takı seçeneği sunuyoruz. Beyaz Altın Çiçek 3’lü Seti, Sarı Altın Beyaz Altın Su Yolu 3’lü Set gibi birbirinden şık düğün setleri arasından kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

 BLOG'A GERİ DÖN