Your Cart
200 TL Üzeri Ücretsiz KargoTüm Ürünler Bonus İle 3 Taksit!Worldwide Shipping!
  • 200 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
  • TÜM ÜRÜNLER WORLDCARD VE BONUS İLE 3 TAKSİT!
  • WORLDWIDE SHIPPING!
  • GARANTİLİ ALTIN VE PIRLANTA ÜRÜNLER
  • 15:00'A KADAR AYNI GÜN SİGORTALI KARGO

Hakkımızda


1982 Yılında kurulmuş olan Dal Kuyumculuk, 36 yıllık mücevher sektöründeki tecrübesiyle kendi tasarım ürünlerinin üretimi yanında ,birçok elit markanın bölge bayiliğini de yürütmektedir.

Marka tescil belgemizi buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Mücevher ve saat sektöründeki bayilikleri arasında ROBERTO BRAVO, Altınbaş Pera, Ekol, Koçak Gold, TLG, Ergen, Raye Gold, Assos, Liyher, Orient, Invicta, Ball, Hysek, O.D.M Design, SO&CO Newyork, Guess, Cerutti 1881, Seiko gibi markalar yer almaktadır.

Dal Kuyumculuk 2007 yılında Amerika/ Newyork eyaletinden ilk takı ithalatını gerçekleştirmiş ve toptan ve perakende olarak satış faliyetlerinde bulunmuştur. 2012 yılında Roberto Bravo ve Invicta gibi dünya markaları ile anlaşmalarda bulunarak bu markaların satış haklarına sahip olmuştur.

Internet operasyonları Çizgi Elektronik veri merkezi üzerindeki tamamen güvenli dedicated sunucular ve SSL ile desteklenen güvenli altyapılar ile yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yönetimi olarak 3D Secure kullanılmakta ve  hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi tutmamaktayız. SSL sertifikamızı buraya tıklayarak test edebilirsiniz (test 1dk sürmektedir).

Internet operasyonları için ürün tedariği, müşteri ilişkileri ve teknik konularda uzman özel ekibimiz ile hizmet veriyoruz.
Tüm soru ve isteklerinizi uzman ekibimizin Whatsapp hattına yada Email adresine yazabilirsiniz.Roberto Bravo

Roberto Bravo ürünlerinin satış yetkisini ve bölge bayiliğimizi sorgulamak için; Sorgulamayı Roberto Bravo web sitesinden yapabilirsiniz. https://www.robertobravo.comWeb sitesi, iletişim sayfasıdaki Roberto Bravo iletişim hattını arayabilir. DAL KUYUMCULUK firmamızın satış haklarını ve detay bilgilerini alabilirsiniz.Resmi Satış Kanallarımız

Websitemiz haricindeki diğer satış kanallarımızı aşağıda bulabilirsiniz.Lütfen mağdur olmamak için sadece bu kanallar üzerinden alışveriş yapınız.