Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Özcan Bircan
Ciddi manada çok güzel bir kolye. eşim bayıldı, hediye paketinde geldi, işciligide dikkatlice bakildiginda muhteşem bir işçilik göze carpiyor, işçilik taşların yerleştrilmesinde ve kesiminde çok kaliteli boyutu gayet ideal seviyede.

Aysel Güner
Teşekkürler dal kuyumculuk 🙂 Dün sipariş verdim ve bugün elime ulaştı. Neredeyse 24 saatten erken geçti elime. Ürünü kontrol ettiğimde gayet şık ve sevginin sonsuzluğunu simgeleyen işaret gayet başarılı bir şekilde işlenmiş. Oldukça Şık. İnşallah doğum günü hediyesi olarak aldığım eşimde beğenir. :)) Henüz vermedim ama beğeneceğine eminim.

Barış Akar
Sertifikalı güzel bir ürün ,eşime almıştım oda beğendi teşekkürler 24 saatte elimdeydi.

İnci Gürez
Güzel bir inci. Dışarıda böyle doğalını ve garantili bulamıyorsun. bir gün içerisinde elime ulaştı çok beğendim. Kesinlikle fiyatı da ekonomik. Her şekilde arkadaşa, eşe,sevgiliye alınabilecek türden kolye. Herkese tavsiye ederim.

Melis Çakar
Ürün görüldüğü gibi çok güzel ve çok zarif. Büyüklüğü ideal. Firmaya ekstra teşekkür ediyorum. Sipariş verdiğimin ertesi günü elime ulaştı. Severek kullanacağıma eminim. Herkese tavsiye ederim.

Cenk Kaya
Harika bir bileklik. Günlükte çok rahat kullanıyorum. Paketi açar açmaz çok mutlu oldum. Paketlemeyi özenle yapmışlar. Firmanın kutuları ve paketi çok hoşuma gitti. Garanti ve hizmet vermesi çok iyi. Firma güven veriyor.Ben çok memnun kaldım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Onur Arat
Ürünü ramazan bayramından önce sipariş ettim elime 4 gün sonra geçti firmayı aradım bayram yoğunluğu nedeni ile kargo şirketinden kaynaklandığını belirttiler özür mahiyetinde tarafıma hediye çeki gönderdiler. Kızmış olmama rağmen mahcubiyetlerinden dolayı ,kendilerine kızgınlığım geçti . Tekrar alışveriş yapabileceğim güvenilir firma

Atalay Şengür
Yeşil altın olarak sipariş ettiğim kalp kolye, rose altın olarak geldi. Firmayı arayarak değişim talep ettim ,kısa sure içerisinde değişimi kabul ettiler .

Baybars Koçan
Satın aldığım yüzük parmağıma büyük geldi, kendilerine ürünü geri gönderdim istediğim ölçüde küçülterek kargo ücreti almadan hızlıca geri gönderdiler. Teşekkürler dalkuyumculuk.

Çağla Su
Gayet ilgili ve güvenilir firma

Erkan Erdil
Çok teşekkürler dalkuyumculuk

Melisa Kahraman
Zirkon taşa sahip olan tasarım bir yüzüğün taşının pırlanta ile değişimini talep ettim. Yoğunluktan ötürü 5 gün süreceğini söylediler yüzük elime ulaştı beklediğime değdi .

Ali Çetin
Takım halinde çift olarak satılan küpenin tek adetini satın almak istedim. ilk seferinde bunun mümkün olmadığını ,takımı bozamayacaklarını söylediler , bir kaç sefer aradıktan sonra ısrarıma dayanamayarak isteğimi kabul ettiler. İlgi ve alakalarına çok teşekkür ediyorum.

Hasan Bayoğlu
Satın almış olduğum sertefikalı ürünün sertefikasını göndermeyi unuttular sertefika 2 gün sonra elime ulaştı mağdur olduğumu belirttim hediye çeki ile gönlümü aldılar teşekkürler…

Munir Şensoy
Satın almış olduğum saatin kordonunda ufak bir leke fark ettim mağaza ile görüştüm iade ve değişim yapabileceklerini söylediler değişim talep ettim hızlı bir şekilde değişim yapıldı.Sorunsuz bir firma

Süreyya Fidan
Ismini vermek istemediğim bir firmada beğenmiş olduğum yüzüğü dalkuyumculuktan fark yaratacak şekilde çoook daha uygun fiyata satın aldım etik ve uygun fiyatlara sahip bir işletme kesinlikle güvenilir firma .

X
WhatsApp Whatsapp İletişim