Your Cart
200 TL Üzeri Ücretsiz KargoTüm Ürünler Worldcard ve Bonus İle 6 Taksit!Worldwide Shipping!
  • 200 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
  • TÜM ÜRÜNLER WORLDCARD VE BONUS İLE 6 TAKSİT!
  • WORLDWIDE SHIPPING!
  • GARANTİLİ ALTIN VE PIRLANTA ÜRÜNLER
  • 15:00'A KADAR AYNI GÜN SİGORTALI KARGO

Roberto Bravo Global Warming Light Bileklik

Roberto Bravo Global Warming Light Bileklik
Yeni
Roberto Bravo Global Warming Light Bileklik
2.679,80TL
Vergiler Hariç: 2.679,80TL
Sepete Ekle

Roberto Bravo Özel Koleksiyonu

Roberto Bravo Global Warming bileklik renklerine atıfta bulunur. Dünyamızın tüm güzelliklerinin, global ısınma nedeni ile yok olma tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu hatırlatır. Bu koleksiyonda, birbirinden çeşitli ve olağanüstü renkteki leylak, gül, orkide, nilüfer, gece sefası gibi çiçekler, çiçekten çiçeğe uçan arılar, kelebekler, uğur böcekleri, yusufçuklar, türlü çeşit kuş bulunur.

Roberto Bravo Global Warming bileklik

Koleksiyon Ürün İçeriği

Özel renklendirme tekniği kullanılmıştır, özel yarı değerli taşlara sahiptir. El işçiliği ile üretilmiş özel koleksiyon ürünüdür. Ürün Roberto Bravo özel sertifikası ve kutu, ambalajı ile birlikte gönderilmektedir. Roberto Bravo her zaman için ürünlerine bakım garanti sunmaktadır. Ürünlerinizi Roberto Bravo güvencesi altında satın alır ve güvenle  yıllarca kullanırsınız. Size özel ayrıcalıklarla her daim ürünleriniz koleksiyon değerine sahip olarak, kuşaktan kuşağa aktarabilirsiniz. Özellikleri ürünümüzü çekici ve eşsiz kılarak, her daim modası geçemeyen mücevherler oluşturur. Özel koleksiyon ürünlerinden olan Global Warming ürünleri, verdiği mesaj açısından tabiatın korunması ve ilginin bu yönde artmasını, insanlara farkındalık kazandırmasını amaçlar.
Roberto Bravonun bu eşsiz koleksiyon ürünü 14 ayar altın kullanılarak üretilmiştir. Sarı altın kullanılmış olup, uzatma ve kısaltma halkalarına sahiptir. Bu şekilde ürünün boyutunu dilediğiniz gibi uzatarak kısaltabilirsiniz. Klasik kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz gibi, spor kıyafetlerinizede uyum sağlamaktadır. Üzerinde Roberto Bravo markasının yazdığı dikdörtgen plaket yer almaktadır. Kabartma olarak marka üzerine kazınmıştır.  Bu ürün, genç yaştaki bayanların kullanabileceği gibi, orta yaş ve üzerindeki insanların da kullanabileceği bir üründür. Lacivert, sarı ve kahverengi tonları kullanılmıştır. Bordo ve sarı parlak taşlara yer verilmiştir. Kelebek figürü ve yanında çiçek figürü kullanılmıştır. Kibar, sade ve alımlı bir bilekliktir.

Roberto Bravo Global Warming Bileklik

Kagolama ve Gönderim

Web sitemiz üzerinden sigortalı kargo ile 8 taksit olarak satın alım yapabilirisiniz. Hijyenik koşullarda WHO (World Health Organization) kılavuzuna dikkat edilerek paketlemeler yapılmaktadır. Hijyenik ambalaj ve dezenfektan kullanılmaktadır. Siparişleriniz  aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Paket içerisine özel not talebiniz olursa, lütfen satın alma aşamalarındaki not bölümüne yazmamızı istediğiz notu ekleyiniz.Worldcard ve Bonus ile 6 taksit!

Üye olmadan satın alma seçeneği.

Pırlanta ve Altın Ürünlerde Garanti Kapsamı