Your Cart
200 TL Üzeri Ücretsiz KargoTüm Ürünler Bonus İle 3 Taksit!Worldwide Shipping!
  • 200 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
  • TÜM ÜRÜNLER WORLDCARD VE BONUS İLE 3 TAKSİT!
  • WORLDWIDE SHIPPING!
  • GARANTİLİ ALTIN VE PIRLANTA ÜRÜNLER
  • 15:00'A KADAR AYNI GÜN SİGORTALI KARGO

Roberto Bravo Kral Kelebek Küpe Modeli

Roberto Bravo Kral Kelebek Küpe Modeli
Çok Satan
Roberto Bravo Kral Kelebek Küpe Modeli
5.500,00TL
Vergiler Hariç: 5.500,00TL
Sepete Ekle

Roberto Bravo Kral Kelebek

Ömürleri göç yolculuğunda geçen narin Kral Kelebekler’in zorlu yolculuğuna atfedilen koleksiyondur.İpekten kanatçıkları ile kuzey güney göçünde dört kere nesil değiştiren Kral Kelebekler binlerce kilometrelik zorlu bir yolculuk yaparlar. Gecenin gündüze eşit olduğu bir sonbahar gecesi başlayan yolculuklarında 3 nesil geçer, yolculuk tam 4 ay sürer. 4. Nesil tam 8 ay yaşar ve bu zorlu yolculuğu bitirir.“Küresel fenomen” olmaya aday bu koleksiyonda kırmızı renk ağırlıktadır.

Roberto Bravo Kral Kelebek Küpe Ürün Açıklaması

Roberto Bravo kral kelebek küpe modeli sıcak mine tekniği ile üretebilmektir. Dünyada sadece 3 adet üreticinin sahip olduğu bu üretim tekniği satın almış ürünü özel kılmaktadır. 0,01 Karat pırlanta ve 0,01 karat Ena özelliklerine sahiptir. Vidalı küpe modelidir.  Roberto Bravo kullananlar arasında bir çok Hollywood yıldızı ve ünlüler bulunmaktadır. Global bir marka 

Paketleme ve Kargolama

Koronavirüs (COVİD-19) önlemleri alınarak yapılmaktadır. Paketleme özenle yapılır. Orijinal kutu ve poşetlerimiz, koruyucu muhafaza ile kaplanır ve hijyenik olarak paketlenir. WHO (World Health Organization ) klavuzu doğrultusunda; maskeler, eldivenler, dezenfektanlar ve steril ekipmanlar kullanarak paketleme gerçekleştirilmektedir . Ambalaj ve kutular dezenfeksiyon losyonlarıyla silinmektedir. Sizlerin sağlığınızı önemsemekteyiz. Paketleme seçeneklerimiz arasında özel hediye paketi de bulunmaktadır.Dilerseniz hediye paketine not ekleyebiliriz. İsteğiniz doğrultusunda lütfen tarafımızı bilgilendiriniz. Gönderimlerimiz sigortalı kargo ile yapılarak, kargodaki herhangi bir kayıp sonucunda oluşacak mağduriyetiniz tarafımızca karşılanacaktır. 200tl Üzerinde olan tüm siparişleriniz ücretsiz olarak kargolanmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Altın, pırlanta, saat ve mücevher alışverişlerinizi tüm kredi kartları ile tek çekim olarak yapabilirsiniz. World, Bonus ve Vakıfbank Amblemli kartlarla 8 taksit imkanı ile taksitli alışveriş keyfini çıkartabilirsiniz    Bonus ile 3 taksit!

Üye olmadan satın alma seçeneği.

Pırlanta ve Altın Ürünlerde Garanti Kapsamı