Blog

All posts by Ilhan Akbasak

Altın Yatırımı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler
Altın Yatırımı Altın yatırımı, son zamanlarda pek çok kişinin ilgisini çeken bir konudur. Bu doğrultuda kişiler altın yatırımı ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için araştırma içerisine girerler. Bu yazımızda altın yatırımı ile ilgili bilinmesi gereken detaylardan bahsedeceğiz. Öncelikle altın yatırımının ne olduğu ile ilgili bilgi vermek daha doğru olacaktır. Peki, altın yatırımı nedir? Altın yatırımı; genellikle bilezik, cumhuriyet altını, çeyrek altın gibi altınlardan yapılan yatırımları ifade etmektedir. Ancak bilezik, .
14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri
14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri, 14 Şubat’ın yaklaşması ile birlikte çiftlerin birbirleri için aldıkları ya da hazırladıkları hediyeleri ifade etmektedir. Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat tarihinde dünyanın hemen her yerinde kutlanan oldukça özel bir gündür. Ülkemizde de yoğun bir ilgi ile kutlanan 14 Şubat Sevgililer Günü pek çok çiftin ilgisini çekmekte ve kişilerin birbirleri için en özel ve güzel hediye arayışına girmesine neden olur. Ancak 14 Şubat Sevgililer .
Tamtur altın yüzük
Tamtur Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Önemli Nokta
Tamtur yüzükler, son zamanlarda pek çok kişinin sık sık tercih ettiği yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Klasik alyans ve yüzük modellerinden sıkılan kişilerin kullandığı bu yüzük modelleri ile ilgili bilinmesi gereken bazı noktalar vardır. Tamtur yüzük modelleri kadınların oldukça hoşuna giden ve beğenerek takılan yüzükler arasında yer almaktadır. Kadınların takıya ve yüzüğe olan ilgisini tamtur yüzükler ile ifade edebilmekte mümkündür. Tamtur yüzük nedir, tamtur fiyatları neye göre değişkenlik gösterir, .
Kadınların Vazgeçilmezi Tamtur Yüzükler
Takı, altın, yüzük ve aksesuar kadınlar için oldukça büyük öneme sahiptir. Takı aksesuarları arasında bulunan tamtur yüzük modelleri de kadınlar tarafından sık sık tercih edilen ve oldukça şık bir görüntüsü olan yüzük modelleridir. Erkekler yıl dönümlerinde, doğum günlerinde, sevgililer gününde, anneler gününde partnerlerine söz konusu tamtur yüzükleri hediye ederek partnerlerine verdikleri değeri gösterebilirler. Tamtur yüzük modelleri isminden de anlaşılacağı gibi baştan sona taşlar ile çevrili olan yüzük modelleridir. Alyansların .
2020 Beştaş Modelleri ile Aşkınızı Taçlandırın
Beştaşlar; evlilik yıldönümü, doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde erkeklerin eşlerine hediye edebileceği yüzük modellerinin en başında yer almaktadır. Huzur, mutluluk, aşk ve bağlılığı simgeleyen bu yüzükler, kimi kadınlar tarafından tek başına kimi kadınlar tarafından ise tektaş yüzükler ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu tercih tamamen kadınlara kalsa da kişiler, bazı beştaş yüzük modellerini isteseler de tektaş yüzükler ile kullanamamaktadır. 2020 yılında karşımıza çıkan bazen beştaş modellerini tektaş ile kullanılamayan .
Evlilik Teklifinin Olmazsa Olmazı Tektaşlar
Evlilik iki insanın hayatını birleştirme kararı alması ile başlayan ve bir ömür boyu devam eden bir süreçtir. Evlilik hazırlıklarının çok yorucu ve heyecan verici olduğu düşünüldüğünde evlilik teklifinin kişiler için ne kadar önemli olduğu anlaşılabilir. Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirmek için ona bir teklif sunarken aldığınız tektaşın da öneminin ne kadar büyük olduğunu söylemekte fayda var. Tektaş, bir kadının daha doğrusu evlilik teklifi alan bir kadının olmazsa olmazları arasındadır. .
Alyans Seçiminde Yeni Trend Fotoğraflı Alyans
Evlilik, hemen herkesin hayalini kurduğu oldukça önemli bir müessesedir. Kişilerin belki de yıllarca evlilik hazırlıkları yaptığı göz önüne alındığında evliliğin ne kadar değerli ve önemli olduğunu kavrayabilmekte mümkündür. Dolayısıyla evlilik ile ilgili olan her türlü obje, olay ve nesne de kişiler için büyük bir önem arz etmektedir. Alyansta bu objelerin en başında yer almaktadır. Çiftlerin mutlu bir birliktelik için adım attıkları bu önemli zaman diliminde alyans seçimi de hem .
Roberto Bravo Ve Koleksiyon Temaları Hakkında Bilgiler
TARİHÇE Her bir Roberto Bravo mücevheri “ilham veren tasarımlar” ile benzersiz bir his yaratır Kamar ailesinin 1948 yılında başlayan ve 3 kuşaktır devam eden altın ve mücevher tutkusu, 1997 yılında dünyaya açılma vizyonu ile Roberto Bravo markasına dönüşmüştür. 1998 yılında dünya altın tasarım ve üretimin merkezi olan İtalya’nın Arezzo kasabasında Roberto Bravo firması olarak faaliyetlerine başlamış , 2008 yılında da ofisi Vicenza Corso Palladio’ya taşımıştır. 1997 yılına kadar perakende .
Altın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Mücevher Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Mücevher, kadınların olmazsa olmazları arasında yer alan aksesuarlardandır. Kişiler bazen kendilerini şımartmak için mücevher tercihi yapabiliyorken bazen ise hediye amacı ile mücevherleri tercih edebilmektedir. Anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı, evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerde kişiler birbirlerine mücevher hediye edebilmektedir. Bu nedenle mücevherlerin sık sık satın alınan aksesuarlar olduğundan bahsedebilmek mümkündür. Ancak günümüzde pek çok sahte mücevhere rastlayabilmenin de mümkün .
2020 En Moda Mücevher Trendleri
Sadelik Sadelik ve sadeleşen yaşam tarzına uygun olarak, şaşadan uzak, doğadan örnek olarak alınan cisimlerin geometrik şekilleri ve dokuları örnek alınmaktadır. Prizmalar, çokgenler, keskin hatlı mücevherler popüler hale gelmiştir. Klasik Tasarımlar Klasik diye tabir ettiğimiz 80ler ve 90lı yılların moda takıları, yeni teknoloji ile buluşarak ufak dokunuşlarla tekrar moda haline gelmeye başlamıştır. Minik kolyeler, büyük bilezikler, küçük hacimli yüzükler şu sıralar en çok talep edilen ve beğenilen ürünler arasındadır. .
1 2
X
WhatsApp Whatsapp İletişim